Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9986 oglasa

Durlan, lokal, 29 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora... više

44.400€ (1 531 €/m²)

  • 29m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća na gradskoj lokaciji u bizini aqva Parka na 100 metara od Aqva Parka

Akva Park, Jagodina

Veoma povoljna ponuda kuća na parceli od 2 ara nadomak turističke zone u Jagodini. Gradska lokacija. Na placu se nalazi kuća 71m2. Plac i... više

75.000€ (937 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Cerak, Lux stan 170m2+garaža 32m2+terasa 25m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Lux stan 170m2, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ceraka,u ulici bez prolaznog saobraćaja,nalazi se ova izuzetna porodična nekretnina... više

529.000€ (3 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 170m²
  • 1/3 spratova

GROCKA KALUDJERICA 80m2 , 2T , 132000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

132.000€ (1 650 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3.sprat

Prodaja – proizvodna hala da mogućnošću zarade od zakupa

Lipar, Jagodina

Na prodaju proizvodna hala površine 490m², koja se nalazi na placu od 48,77 ari. Ovaj kompleks pruža odlične uslove kako za sopstveni biznis,... više

270.000€ (551 €/m²)

  • 490m²
  • /2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan... više

74.000€ (2 846 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 45m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

144.270€ (3 206 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Okolno mesto, Zova, -, 2.0, 50m2, 85000 EUR

Zova, Zlatibor

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov... više

85.000€ (1 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Ukrovljena kuća legalizovana

Gloždak, Paraćin

Prodaje se izidana i ukrovljena kuća, koja poseduje suterenski deo sa garažom i dva sprata. Kuća se nalazi u mirnom delu grada. Osnova kuće... više

50.000€ (114 €/m²)

  • 437m²
  • .sprat

Savski venac, stadion Partizan - Zvečanska 87m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

3.0, 87m2 (terasa), 1/5, CG, lift, dve inverter klime, podrum, video nadzor, parking, luksuzno renoviran, bez ulaganja. Zvečanska ulica se... više

368.000€ (4 229 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Bulevar Evrope, trosoban, 67m2, delimično namešten. Cena stana 165,000 +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1101782. Novi Sad,... više

165.000€ (2 462 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/12 spratova

Lokal u glavnoj ulici

Pivara, Jagodina

Tražite lokal na dobroj i prometnoj lokaciji onda je ovo idealan lokal za Vas. Lokal je u fazi renoviranja, odrađena su dva nova mokra čvora... više

120.000€ (1 846 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kuća 122m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u bilizini škole Kole Rašić. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata sa mogućnošću iskorišćenja i tavanskog prostora.... više

129.000€ (1 057 €/m²)

  • 122m²
  • Prizemlje

Troiposoban stan NOVI SAD, 132870€

Nova Detelinara, Novi Sad

Stan na izuzetnoj lokaciji koji vam nudi savršenu ravnotežu između praktičnosti i udobnosti. Agencijska oznaka 1096981, Novi Sad, Nova Detelinara,... više

132.870€ (2 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 5/6 spratova

Zvezdara, Olimp, Duvanjska , Poslovni prostor, 164m2, 224000 EUR

Olimp, Beograd

Poslovni prostor, nivo polusuterena, u novijoj zgradi (2019), mirna ulica kod Olimpa, ukupna površina 164m2. Uknjiženo kao 12 garažnih mesta,... više

224.000€ (1 365 €/m²)

  • 164m²

PRODAJEMO VISENAMENSKU KUCU NA VOZDOVCU

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Kvalitetno gradjena visenamenska kuca na placu od 6 ari, pozicionirana tako da se u frontalnom delu ka ulici nalazi prostrani parking prostor... više

1.350.000€ (2 250 €/m²)

  • 600m²

mogucnost adaptacije u dvoiposoban u naselju Braće Jerković ID#5703

Centar, Voždovac, Beograd

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/10 spratova

Trosoban stan ,renoviran - sa nameštajem i tehnikom,VII sprat, 75 m2,

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom.... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 7/8 spratova