Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9986 oglasa

Na prodaju poljoprivredno zemljiše 35, 12a RIBARSKI PUT

Ribarski put, Jagodina

Njiva se nalazi na idealnoj lokaciji, pogodna za obradu i sadnju raznih kultura! Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!... više

1€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja Ćuprija – moderan stan sa parkingom

Centar, Ćuprija

U modernoj i ekskluzivnoj zgradi sa samo tri stambene jedinice, smeštenoj u mirnom i veoma traženom delu šireg centra Ćuprije, u ponudi je savremen... više

86.900€ (1 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 2.sprat

GROCKA KALUDJERICA 82m2 , 2T , 134500e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.53 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

134.500€ (1 640 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 1.sprat

Plac, Žitkovac, 6a

Žitkovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište u Žitkovcu. Uknjižena površina placa je 686m2. Idealna pozicija i lokacija za izgradnju porodične... više

13.900€ (20 €/m²)

  • 686m²

Kuća sa pomoćnim objektima

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji.... više

40.000€ (439 €/m²)

  • 91m²
  • /1 spratova

Bačka Palanka, Okolna mesta, Čelarevo, 3.0, 62m2, 29000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 132492, PR/, uknjizen, za renoviranje. Na prodaju stan 62m2 u centru Celareva. Stan se nalazi u kuci gde ima jos dva stana.... više

29.000€ (467 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²

Plac na dobroj lokaciji za izgradnju kuće

Širi centar, Jagodina

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5.49 ari, širina uz asfalti put... više

34.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

LOKAL NOVI SAD, 927000€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽEN poslovni prostor u strogom centru grada u pešačkoj zoni. Treći sprat sa liftom. Deo poslovnog prostora je preuređen u stan. Agencijska... više

927.000€ (2 078 €/m²)

  • 446m²

Na prodaju lokal 25m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji pogodan za razne vrste delatnosti. Kvadratuta lokala iznosi 25m2. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1.... više

75.000€ (3 000 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan SREMSKA KAMENICA, 152950€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093720 Cena sa PDV-om. Dvosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

152.950€ (3 398 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Petosobna kuća NOVI SAD, 185400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3067137 - Uknjižena dvoetažna, dvojna kuća na Telepu u blizini Minaque. Može da funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice.... više

185.400€ (1 324 €/m²)

  • 140m²

Plac u blizini pruge kod Popovca

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se plac od 297m po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljište. Plac se graniči sa prugom i nalazi se u delu koji je u blizini desne... više

6.000€ (20 €/m²)

  • 296m²

PRODAJA, 2.5 RENOVIRAN STAN NA CERAKU

Cerak, Cukarica, Beograd

U mirnom okruzenju porodicnog naselja stari Cerak prodajemo odlican, izvorno dvoiposoban stan. Nekretnina je kompletno renovirana pre tri godine,... više

180.000€ (2 769 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Kuća 83 m2 sa dvorištem, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u naselju Nikola Tesla, površine 83m2 na placu od 279 m2. Kuća je čvrste gradnje, betonske ploče i stubovi, i sastoji se od... više

62.000€ (746 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju u vikend - naselju Prosek -Manastir, 1.282 m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac pogodan za gradnju vikendice, u Proseku, u naselju koje ima i stalno nastanjenih kuća. Trenutno je poljoprivredno zemljište,... više

17.310€ (13 €/m²)

  • 1282m²

Jednoiposoban stan 52.53 m², II sprat, Obrenovac - 83.785€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 52.53 m² na 2.spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

83.785€ (1 611 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2.sprat

NOVI BEOGRAD PAVILJONI 47m2 , T , 119900e

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 47m²
  • 6.sprat

Hala uz glavni put

Međureč, Okolina, Jagodina

*prema Međureču na 38 ari placa.U sivoj fazi ,ali ima PVC sa roletnama.Izuzetno jake konstrukcije,pogodna za više delatnosti.U neposrednoj blizini... više

120.000€ (150 €/m²)

  • 800m²
  • /2 spratova