Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9989 oglasa

Četvorosobna kuća VETERNIK, 195700€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089867 - Uknjižena kuća u Veterniku blizu obdaništa i škole. Prizemlje, sprat i pokrovlje. Završena, odmah useljiva. Grjanje... više

195.700€ (815 €/m²)

  • 240m²

Na prodaju plac površine 2028 m2, vikend naselje Gornji Matejevac

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju u Gornjem Matejevcu. Odlična lokacija za porodično stanovanje u prelepom prirodnom ambijentu... više

63.500€ (31 €/m²)

  • 2028m²

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe, 90m2

Trošarina, Voždovac, Beograd

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 3.0, 90m2 (lođa 5m2), 6/9, podno grejanje, klima, lift, interfon, video nadzor, garaža Prodaje se luksuzan... više

327.000€ (3 633 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 90m²
  • 6/9 spratova

Pančevo, Misa - Jadranska, 94m2

Misa, Pančevo

Pančevo, Misa - Jadranska 3.0, 94m2, tri terase, 1/2, CG/GAS, telefon, interfon U ponudi stan na prvom spratu porodične zgrade, koja se sastoji... više

136.000€ (1 446 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 94m²
  • 1/2 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova

4.0.Pravni Fakultet, Trg Kralja Aleksandra

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život,... više

180.000€ (1 651 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvosoban stan ID#1001093

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličan, po strukturi dvosoban dupleks stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje.... više

133.900€ (3 188 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 5.sprat

Na prodaju plac površine 1202m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac, uknjižene površine 1202m2. Plac se nalzi na jako dobrom položaju pored asfaltnog puta, na ravnom mestu. Vodi se kao poljoprivredno... više

27.000€ (22 €/m²)

  • 1202m²

Novi Sad, Adice - Uknjižena garsonjera ID#1001148

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Desanke Maksimović. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom... više

88.580€ (2 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan 117.23m², PK, Rvati, Obrenovac – 211.014€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

2.111.014€ (18 042 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 273000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101305- CENA je sa PDV-om 273 000e, plus agencijska provizija 3% NOV USELJIV četvorosoban duplex sa blagim kosinama na Podbari.... više

273.000€ (2 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

Kuća 100 m² + 29 m² pomoćni objekat, 18 ari, Barič – Obrenovac - 110.000

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju izuzetna kuća u Bariču, smeštena u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini centra. Kuća je svetla, udobna i izuzetno prostrana, sa velikom... više

110.000€ (1 100 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

GROCKA KALUDJERICA 95m2 , 2T , 156000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.51 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

156.000€ (1 642 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Palilula, trosoban stan, drugi sprat, Pdv, Parking

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela,... više

124.850€ (1 920 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/6 spratova

Poljoprivredno zemljište - Zmič

Zmič, Ćuprija

Poljoprivredno zemljište površine 66 ari pogodno za obradu i sadnju bilo koje vrste. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati... više

7.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju spratna nedovršena kuća

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3,6... više

30.000€ (384 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

NOVOGRADNJA! Jednosoban stan 40m2, IV sprat, Čajetina, Zlatibor - 68.000e

Centar, Zlatibor

Na prodaju stan površine 40 m², koji se nalazi na IV spratu zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Zlatibora. Sastoji... više

68.000€ (1 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Jagodina, Industrijska zona

Industrijska zona, Jagodina

Lepa parcela u industrijskoj zoni. više

42.400€ 0 €/m²)

  • 0m²