Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10010 oglasa

Četvorosobna kuća LEDINCI, 270890€

Ledinci, Novi Sad

Agencijska onaka 3090198 - Uknjižena kuca sa predivnim pogledom na grad!. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, 3 spavace sobe i kupatilo.... više

270.890€ (1 289 €/m²)

  • 210m²

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 27m2 , T , 195000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Hercegovacka, 0.5, 27.41 m2 sa terasom, III od XVI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3.sprat

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 360000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098092 - CENA 360000+ 3% agencijska provizija. Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili  smeštena u mirnoj ulici, na... više

360.000€ (2 666 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 135m²
  • 2/2 spratova

Luks kuće, 6 stambnih jedinica, dva objekta, 4 parking mesta, poslovni prostor

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju dve luksuzne kuće u izgradnji, strukture Po+P+II. Kuće će biti funkionalno i moderno urađene po visokim standardima i od najkvalitetnijih... više

600.000€ (1 000 €/m²)

  • 600m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Oštreljska, 214m2

Zvezdarska šuma, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Oštreljska kuća, 4.0, 214m2, terasa, lođa, SU+PR+PK, grejanje na struju ili čvrsta goriva (drva ili piljevina),... više

330.000€ (1 542 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje

Kuća sa dva ulaza

Kolonija, Jagodina

* 1 kuća sa 2 ulaza * Monofazna struja *2 sobe, kuhinja, kupatilo i terasa i na drugom ulazu mali hodnik, na spratu dve sobe soba i kupatilo.... više

45.000€ (160 €/m²)

  • 280m²
  • /3 spratova

KUĆA U NASELJU ILIĆEVO, 120 000 EVRA

Ilićevo, Kragujevac

Prodaje se uknjižena kuća na dva sprata, polunameštena, smeštena u mirnom i porodičnom naselju Ilićevo. Objekat poseduje prijatnu baštu, idealnu... više

120.000€ (952 €/m²)

  • 126m²
  • 2/2 spratova

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 980000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

980.000€ (2 800 €/m²)

  • 350m²

Odlična ponuda! Plac za razne delatnosti, 76,64 ara, Mramorsko brdo

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Na prodaju odličan plac u industrijskoj zoni, na Mramorskom Brdu kod Aleksandrova. Nalazi se u delu, gde su već aktivna stovarišta i firme različitih... više

45.000€ (5 €/m²)

  • 7664m²

GROCKA VRCIN 354m2 , 4T , 280000e

Vrcin, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vrcin, Skadarlijska, 6.0 kuca od 354 m2 sa 4 terase, na 7.04 ari placa, SUT + PR + I + PTK, eg, telefon,... više

280.000€ (790 €/m²)

  • 354m²

Kragujevac, naselje Maršić - 3155 m2, gradsko građevinsko zemljište

Maršić, Kragujevac, Kragujevac

Građevinsko zemljište, površine 3155 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u asfaltiranoj ulici u naselju Maršić u Kragujevcu. Udaljenost... više

65.000€ (20 €/m²)

  • 3155m²

Plac sa nezavršenim objektom

Ribare, Okolina, Jagodina

Plac sa nezavršenim objektom od oko 60m2. Odlična prica ukoliko želite da se pomerite od gradskih gužvi i vrucina. Na plac imate dovedenu gradsku... više

18.000€ (300 €/m²)

  • 60m²

Voždovačka crkva - Vitanovačka 21kvm

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Garsonjera na odličnoj lokaciji u novijoj zgradi, u blizini Voždovačke crkve. Prostorije: hodnik, soba sa ugradnom kuhinjom i kupatilo. Ima... više

89.500€ (4 261 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova

LUX RENOVIRAN 2.0 STAN

Juzni Bulevar, Vracar, Beograd

Imamo priliku da vam ponudimo jedinstven dvosoban stan u trazenom delu grada. Sve u stanu je zamenjeno, renovirano sa paznjom i predanoscu.... više

200.000€ (4 651 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 6.sprat

Useljiv dvosoban stan, Vašarište

Vašarište, Jagodina

Polunamešten stan u neposrednoj blizini škole sa odličnom povezanošću sa centrom grada. Stan nije useljavan. Stan poseduje jednu spavaću sobu,... više

83.500€ (1 368 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 2/7 spratova

KUĆA + POSLOVNI PROSRTOR

Centar, Sombor

HITNA PRODAJA! KUĆA I POSLOVNI PROSTOR! Nalazi se u blizini bolnice, sa ulice 80m2 poslovnog prostora (dva lokala od kojih je jedan razradjen)... više

100.000€ (282 €/m²)

  • 354m²
  • .sprat

Plac, Desimirovac kod Kragujevca- površina 5000 m2, poljoprivredno zemljište

Desimirovac, Kragujevac, Kragujevac

Plac je pogodan za izgradnju kuće, vikendice, hale, kao i za sve vrste zasada. Prodaje se zemljište površine 5000 m2, od već postojećih parcela.... više

17.000€ (3 €/m²)

  • 5000m²

Kuća u Pajazitovu, 50 m2, plac 20,97 ari

Pajzitovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Pajazitovu, površine 50 m2. Na placu površine 20,97 ari, nalazi se porodična stambena zgrada, površine 50 m2. Strukturu kuće... više

21.000€ (420 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje/1 spratova