Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10010 oglasa

Kopaonik, Brzeće, Bela reka, 1.5, 45m2, 101835EUR

Brzeće, Kopaonik

Agencijski ID: 89954, IV/V, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. u ceni ukljuceno... više

101.835€ (2 263 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/5 spratova

Rakovica, Vidikovac, Sretena Mladenovića Mike, 2.5, 51m2, 115000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 126163, IV/V, luks renoviran, parking, tavan, stambena zgrada. Prodaje se lux sredjen stan na Vidikovcu! Kablovska TV, klima,... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Telep, Presernova, 3.0, 72m2, 180000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123429, II/, klima, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 2.sprat

Grocka, Kaluđerica, Kopaonička, 5.0, 250m2, 275000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 69676, prizemna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja, garaza, podrum. Vise informacija... više

275.000€ (1 100 €/m²)

  • 250m²

Sopot, Ralja, Vojvode putnika , 3.0, 71m2, 200000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 130836, 44a, prizemna, struja, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, podrum, cela. Kuca se nalazi u Velikom... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 71m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Mišića, 2.0, 45m2, 92000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 130310, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

92.000€ (2 044 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/5 spratova

Barajevo, Guncati, , 5.0, 560m2, 395000EUR

Guncati, Beograd

Agencijski ID: 128229, 10a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

395.000€ (705 €/m²)

  • 560m²

Sopot, Nemenikuće, Toplice Milana, 5.0, 300m2, 250000EUR

Nemenikuće, Beograd

Agencijski ID: 113345, 31a, spratna, pr+1, struja, bazen, klima, uknjizen, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²

Stari grad, Skadarlija, , 1.5, 44m2, 191000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 120831, V/V, klima, lift, francuski balkon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, stambena zgrada. Светао и стилски... više

191.000€ (4 340 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tihomira Arsića, 3.5, 78m2, 165000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116332, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv cetvorosoban stan u mirnom i ekskluzivnom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Pančevo, Alibunar, Železnička, 3.0, 72m2, 27000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 129507, 12a, prizemna, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, podrum, cela.... više

27.000€ (375 €/m²)

  • 72m²

Kuća površine 100 m2 na placu površine 8486 m2 - Malo Krćmare kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više

22.000€ (220 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Petrovaradin, Mažuranićeva , 4.0, 98m2, 215600EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 127230, I/II, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju funkcionalan cetverosoban stan u Petrovaradinu 98m2... više

215.600€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/2 spratova

Sremska Mitrovica, Ležimir, Banovac, 2.0, 85m2, 57000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan,... više

57.000€ (670 €/m²)

  • 85m²

Rakovica, Vidikovac, Kneza Višeslava, 3.0, 69m2, 269000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123162, V/VIII, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. U ponudi imamo svetao i moderno opremljen... više

269.000€ (3 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 5/8 spratova

Čukarica, Ada Ciganlija, SPLAV, 3.0, 160m2, 150000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 111028, 7a, spratna, terasa(2). SPLAV, Odlicna pozicija izmedju golf terena i novog mosta gleda na novo beogradsku stranu. Splav... više

150.000€ (937 €/m²)

  • 160m²

Fruška Gora, Fruška gora, , 5.0, 250m2, 278900EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 106045, 6a, spratna, 2, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja,... više

278.900€ (1 115 €/m²)

  • 250m²

Novi Sad, Telep, Somborski bulevar, 4.0, 83m2, 186750EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116509, II/, u izgradnji. Na prodaju cetverosoban stan na Somborskom bulevaru. Useljiv kraj 2026. Cena je sa PDV-OM .Telefon.... više

186.750€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 2.sprat