Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10008 oglasa

Rakovica, Vidikovac, Sretena Mladenovića Mike, 1.5, 36m2, 89500EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 113458, III/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lep jednoiposoban... više

89.500€ (2 486 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 40m2, 98000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129215, I/IV, lift. LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 40,07 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS.... više

98.000€ (2 450 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Surčin, Dobanovci, Prvomajska, 64a, 256000EUR

Dobanovci, Beograd

Agencijski ID: 106428, plac. Industrijska zona + gradjevinska. Plac je prvi do puta,ulice asfatirane. Na odlicnoj poziciji na samo 100m od nove... više

256.000€ (40 €/m²)

  • 6400m²

Novi Sad, Banja Vrdnik, , 2.5, 90m2, 110000EUR

Vrdnik, Novi Sad

Agencijski ID: 98427, 5a, prizemna, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta. Kuca, vlasnici... više

110.000€ (1 222 €/m²)

  • 90m²

Palilula, Borča 3, Bele Bartoka, 0.5, 17m2, 36000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 125631, PR/IV, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

36.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 17m²

Vračar, Čubura, , 2.5, 70m2, 258000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 125417, II/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep 2.5 stan u mirnoj ulici,... više

258.000€ (3 685 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Sopot, Drlupa, , 13a, 19740EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119395, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

19.740€ (15 €/m²)

  • 1300m²

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića Cige, 3.0, 75m2, 120000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlicna cena , Duplex , samo za kes , lift ide do 8.og sprata... više

120.000€ (1 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 10/10 spratova

Barajevo, Meljak, Ibarska magistrala, 70a, 35000EUR

Meljak, Beograd

Agencijski ID: 104182, uknjizen, njiva. Plac se nalazi odmah ispod motela Era. Daljina od Ibarske je 200m. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

35.000€ (5 €/m²)

  • 7000m²

Voždovac, Beli Potok, , 44a, 440000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 90993, struja, uknjizen, plac. Plac u Belom potoku, 200 metara od nekadasnjeg restorana Kzmbar, a sada prodavnica Aroma. Asfaltni... više

440.000€ (100 €/m²)

  • 4400m²

Vrnjačka banja, Centar, Rakićeva , 5.0, 200m2, 135000EUR

Centar, Vrnjačka Banja

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vrnjci, 600m od Zeleznicke stanica, 200m od Magistrale 3km od... više

135.000€ (675 €/m²)

  • 200m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.0, 48m2, 137000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 121446, II/, uknjizen. Prodaje se uknjizen dvosoban, dvorisno orijentisan stan od 48.39m2, na drugom spratu. Centralno je grejanje... više

137.000€ (2 854 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Detelinara, Tarasa Ševčenka, 2.0, 68m2, 238000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 128738, II/, lift, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

238.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 2.sprat

Grocka, Boleč, 8. marta, 1.5, 40m2, 65000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 127226, II/II, terasa, uknjizen. Продаје се светао стан у згради која је у потпуности реновирана. Стан садржи комбиновану кухињу... više

65.000€ (1 625 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Adice, Jadranke Stojaković, 0.5, 23m2, 45000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 129042, PR. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210. Kontakt... više

45.000€ (1 956 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²

Novi Sad, Centar, Temerinska, 3.0, 74m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117688, IV/. Prodaje se biznis duplex, 74m2, u centru. Uknjizen, vlasnik 1/1. Idealno za mini hostel, stan na dan... Posrednicka... više

195.000€ (2 635 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Vukov Spomenik, Stjepana Ljubise, 2.0, 51m2, 223000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130121, II/IV, lift, terasa, uknjizen, garaza, podrum, ostava. LUX novogradnja, atraktivna lokacija, mogucnost kupovine garaznog... više

223.000€ (4 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Centar, Železnička, 1.5, 39m2, 165000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 129697, III/V, uknjizen. Na prodaju jednoiposoban stan u Centru Novog Sada. Retko u ponudi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

165.000€ (4 230 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3/5 spratova