Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10014 oglasa

Stari grad, Terazije, Kraljice Natalije, 3.0, 95m2, 380000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 14865, V/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum, deljiv, stambena zgrada. Kompletno renoviran... više

380.000€ (4 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 5/7 spratova

Čukarica, Sremčica, Predeli , 10a, 29220EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 112169, uknjizen, Suma. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

29.220€ (29 €/m²)

  • 1000m²

Novi Sad, Sajam, Branka Bajića, 41m2, 69700EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 122489, struja, uknjizen, garazno mesto. Prodaje su dva uknjizena garazna mesta zajedno, u Sajam kompleksu u ulici Branka Bajica.... više

69.700€ (1 700 €/m²)

  • 41m²

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.5, 208m2, 350000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 119189, III/III, lift, terasa, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se penthouse u novogradnji na Telepu. Zgrada zavrsena u... više

350.000€ (1 682 €/m²)

  • 5 soba
  • 208m²
  • 3/3 spratova

Stari grad, Knez Mihailova, Cara Uroša, 3.0, 110m2, 460000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 101772, IV/V, dupleks, klima, francuski balkon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze... više

460.000€ (4 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Veternik, Isidore Sekulić, 5.5, 300m2, 280000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 77485, 5a, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, garaza, podrum. Povrsina placa 127m2, poslovni prostor visenamenski,... više

280.000€ (933 €/m²)

  • 300m²

Zemun, Altina, Ugrinovacki put 39.deo, 6.0, 285m2, 250000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 27653, 7a, spratna, 2, struja, klima, terasa(4), uknjizen, renoviran, garaza, dvoriste/basta, podrum, horizontala. Kuca na tri... više

250.000€ (877 €/m²)

  • 285m²

Novi Sad, Centar, Ilije Vučetića, 3.0, 39m2, 100000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 128823, PSUT/, uknjizen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u mirnoj jednosmernoj ulici u samom centru Novog Sada, u ulici... više

100.000€ (2 564 €/m²)

  • 3 soba
  • 39m²

Sopot, Drlupa, , 34a, 86675EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119399, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

86.675€ (25 €/m²)

  • 3400m²

Stari grad, Dom omladine, Kosovska, 5.0, 156m2, 600000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 114286, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, ostava, deljiv, stambena... više

600.000€ (3 846 €/m²)

  • 5 soba
  • 156m²
  • 8/8 spratova

Novi Sad, Podbara, Save Vukovića, 3.0, 427m2, 750000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 99726, 4a, kanalizacija, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, cela. Cena po zavrsetku rekonstrukcije 1,250,000. Vise... više

750.000€ (1 756 €/m²)

  • 427m²

Rakovica, Vidikovac, Sretena Mladenovića Mike, 2.5, 51m2, 115000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 126163, IV/V, luks renoviran, parking, tavan, stambena zgrada. Prodaje se lux sredjen stan na Vidikovcu! Kablovska TV, klima,... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Ledinci, , 16a, 160000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 117585, struja. Prodaje se plac, 16a, u Ledincima. Posrednicka provizija 3. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

160.000€ (100 €/m²)

  • 1600m²

Vranje, Vladičin Han, , 1.0, 6483m2, 1200000EUR

Vranje

Agencijski ID: 88360, uknjizen, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. На Пан-европском Коридору 10. 320км јужно од Београда 153км западно... više

1.200.000€ (185 €/m²)

  • 6483m²

Zvezdara, Slavujev venac, Rtanjska, 2.0, 50m2, 75000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 50m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 53m2, 164300EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 124810, IV/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan povrsine 53m², smesten na cetvrtom spratu... više

164.300€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4/7 spratova

Voždovac, Kumodraž, Gunjak, 9.0, 300m2, 320000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 27413, 5a, spratna, su+pr+sp, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, cela. Lepa porodicna kuca sa... više

320.000€ (1 066 €/m²)

  • 300m²

Barajevo, Veliki Borak, , 5.0, 250m2, 600000EUR

Veliki Borak, Beograd

Agencijski ID: 124253, 240a, spratna, 1, struja, bazen, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking,... više

600.000€ (2 400 €/m²)

  • 250m²