Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10013 oglasa

Novi Sad, Kej, Beogradski kej, 0.5, 19m2, 89900EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjizen. Prodaje se uknjizena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema... više

89.900€ (4 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 19m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Salajka, Šajkaška, 4a, 300000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 125655, 420a, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Prodaje se plac na Salajci. Plac 420m2 je pogodan za gradnju urbane vile.... više

300.000€ (750 €/m²)

  • 400m²

Novi Sad, Centar, Augusta Cesarca, 3.0, 58m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 128518, V/, lift, terasa, uknjizen, parking, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan 58m2 u jednoj od najatraktivnijih lokacija... više

195.000€ (3 362 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 5.sprat

Sopot, Kosmaj, Milije Uroševića, 2.0, 37m2, 85000EUR

Kosmaj, Beograd

Agencijski ID: 120259, 14a, struja, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela. Ovo je... više

85.000€ (2 297 €/m²)

  • 37m²

Novi Sad, Železnička Stanica, Stjepana Mitrova Ljubise, 3.0, 65m2, 265000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 78630, I/, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.... više

265.000€ (4 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Čukarica, Sremčica, Seoskih zadruga, 10a, 37000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 29206, struja, kanalizacija, uknjizen, njiva. Plac se nalazi na 350m od centra Sremcice. Gradjevinsko zemljiste sa frontom do... više

37.000€ (37 €/m²)

  • 1000m²

Sopot, Ralja, Vojvode Putnika, 10a, 20000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 111089, struja, uknjizen, plac. Plac se nalazi u Ralji. Skrece se sa puta ka Parcani a Asfaltni put do placa, struja na ulici,gradska... više

20.000€ (20 €/m²)

  • 1000m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Rumenačka , 3.5, 100m2, 189999EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118438, VI/, lift, terasa, uknjizen, parking. Odlican troiposoban dupleks u mirnom dvorisnom okruzenju – bez saobracajne buke! Prodaje... više

189.999€ (1 899 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 6.sprat

Zemun, Batajnica, Morovićkih šuma, 5.0, 270m2, 120000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 119650, 6a, spratna, 1, u izgradnji. Na prodaju kuca u naselju Busije. Kuca je u izgradnji i nalazi se na 6 ari placa. Vise... više

120.000€ (444 €/m²)

  • 270m²

Zemun, Batajnica, Zemunska, 62a, 246240EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 113473, uknjizen, njiva. Plac ima 61,56a, podeljen je 12 placeva po 6,13a. Cena je 4000e/a. Struja i gas su na 30m od zadnje... više

246.240€ (39 €/m²)

  • 6200m²

Novi Sad, Petrovaradin, , 2.0, 187m2, 407000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 76760, lokal. Cena 2200e po m² plus pdv. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

407.000€ (2 176 €/m²)

  • 187m²

Novi Sad, Centar, Matice srpske, 2.0, 54m2, 194400EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 88596, VPR/II, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, garaza, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

194.400€ (3 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²

Vračar, Slavija, , 1.0, 35m2, 149000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124135, III/VI, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uredan i ocuvan 1.0 stan od 35m2 sa terasom nedaleko od Slavije, prodaje... više

149.000€ (4 257 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Telep, Somborski bulevar, 3.0, 58m2, 136300EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116510, III/V, u izgradnji. Na prodaju manji trosoban stan na Somborskom bulevaru. Useljiv kraj 2026. Cena je sa PDV-om . Telefon.... više

136.300€ (2 350 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Novi Beograd, Blok 22, Antifašističke borbe, 3.0, 135m2, 340000EUR

Blok 22, Beograd

Agencijski ID: 121321, VII/VII, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Odlican stan kod Arene uknjizen na 95m2 sa galerijom od dodatnih 40m2,... više

340.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 135m²
  • 7/7 spratova

Aranđelovac, Orašac, Misača, 3.0, 80m2, 95000EUR

Orašac, Aranđelovac

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, dvoriste/basta, ostava. Kuca je dvostrano je... više

95.000€ (1 187 €/m²)

  • 80m²

Novi Sad, Telep, Rakovačka, 2.5, 51m2, 115000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 118427, PR/, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju manji nov dvoiposoban stan na Telepu. Useljiv odmah.Kompletna... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog 48b, 2.0, 60m2, 186000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123766, III/, klima, lift, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

186.000€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 3.sprat