Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10016 oglasa

Voždovac, Kumodraž, Gunjak, 9.0, 300m2, 320000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 27413, 5a, spratna, su+pr+sp, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, cela. Lepa porodicna kuca sa... više

320.000€ (1 066 €/m²)

  • 300m²

Barajevo, Veliki Borak, , 5.0, 250m2, 600000EUR

Veliki Borak, Beograd

Agencijski ID: 124253, 240a, spratna, 1, struja, bazen, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking,... više

600.000€ (2 400 €/m²)

  • 250m²

Sopot, Ralja, Vojvode Mišića, 46a, 46000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104511, struja, uknjizen. Njivav 3 klasa u gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnjs. Uz asvalt. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

46.000€ (10 €/m²)

  • 4600m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Đačkog bataljona, 3.0, 65m2, 127500EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada.... više

127.500€ (1 961 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, Medaković 2, Rastka Petrovića, 2.0, 45m2, 98000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 85812, IV/IV, dupleks, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

98.000€ (2 177 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Borča, Kikindska, 4.0, 311m2, 370000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 117611, 10a, spratna, 1, telefon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, podrum,... više

370.000€ (1 189 €/m²)

  • 311m²

Novi Beograd, YUBC, Bulevar Mihajla Pupina, 2.0, 75m2, 275000EUR

Blok 12 (yubc), Beograd

Agencijski ID: 101937, IV/VI, klima, lift(4), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp. Svetao i funkcionalan stan u jednoj od najkvalitetnijih... više

275.000€ (3 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 4/6 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 4.0, 91m2, 128000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 108276, PR/, dupleks, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Prodaje se duplex u ulici... više

128.000€ (1 406 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²

Novi Sad, Centar, Železnička, 4.0, 108m2, 394200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121999, III/, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

394.200€ (3 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 3.sprat

Barajevo, Meljak, Dalmatinska, 35a, 115500EUR

Meljak, Beograd

Agencijski ID: 93190, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. U samom centru Meljaka,svi prikljucci na placu,gradjevinsko zemljiste. Vise... više

115.500€ (33 €/m²)

  • 3500m²

Čukarica, Julino brdo, Petra Lubarde, 2.0, 43m2, 110000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjizen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra... više

110.000€ (2 558 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Sopot, Đurinci, Ljubivoja Gajića, 2.0, 45m2, 110000EUR

Đurinci, Beograd

Agencijski ID: 104350, 66a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Kuca sa placem se nalazi na... više

110.000€ (2 444 €/m²)

  • 45m²

Zemun, Vojni put, Mačvanska, 3.0, 180m2, 320000EUR

Vojni Put, Beograd

Agencijski ID: 97455, spratna, klima, terasa, uknjizen, garaza. Donji deo ima dva lokala od po 40 m2,koja su iznajmljena od kojih jedan moze... više

320.000€ (1 777 €/m²)

  • 180m²

Voždovac, Šumice, Ozrenska, 5.0, 162m2, 388000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 101546, VII/VII, lift, uknjizen, novogradnja. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlicno povezana sa centrom... više

388.000€ (2 395 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, 4.0, 230m2, 680000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 128570, 5a, uknjizen, garaza, ostava. Na prodaju uknjizena cetverosobna kuca na Tatarskom brdu. Objekat ima oko 230m2 i sagradjena... više

680.000€ (2 956 €/m²)

  • 230m²

Sopot, Rogača, Bogoljuba Todorovića, 5.0, 180m2, 550000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 123152, 13.5a, spratna, struja, bazen, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela.... više

550.000€ (3 055 €/m²)

  • 180m²

Stara Pazova, Krnješevci, Autoput za Zagreb, 133a, 665000EUR

Krnješevci, Stara Pazova

Agencijski ID: 28892, uknjizen, deljiv, njiva. Industrijska zona, 5000e po aru. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901... više

665.000€ (50 €/m²)

  • 13300m²

Budva, Sveti Stefan, Kuljace, 514a, 4500000EUR

Sveti Stefan, Budva

Agencijski ID: 68336, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. Plac se nalazi u mestu Kuljace 3 km od Svetog Stefana. Uradjen je detaljni... više

4.500.000€ (87 €/m²)

  • 51400m²