Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10003 oglasa

Na prodaju luksuzno opremljen stan – 44 m², centar Zlatibora

Centar, Zlatibor

Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više

98.000€ (2 227 €/m²)

  • soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 196185€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101710 CENA SA PDV-OM: 196.185 e + agencijska provizija od 3%. Na svega deset minuta od užurbanog centra, nalazi se potpuno... više

196.185€ (2 255 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

41.600€ (1 808 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Trosoban stan ID#1001170

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje.... više

179.220€ (2 560 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

RAKOVICA PETLOVO BRDO 115m2 , T , 208000e

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon,... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Porodična kuća u Sokobanji 231m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Prodaje se porodična kuća u Sokobanji na odličnoj lokaciji, kako za život, tako i za izdavanje, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, površine... više

150.000€ (649 €/m²)

  • 231m²
  • Prizemlje

Boljevci-građevinsko zemljište

Boljevci, Surčin, Beograd

U opštini Surčin koja je postala jedna od najtraženijih lokacija, u mestu Boljevci nalazi se plac od 12400m2 sa gradjevinskom dozvolom u ulici... više

210.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.485.000€ (4 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 338m²
  • Prizemlje

Na prodaju poljoprivredno zemljište

7. juli, Paraćin

Na prodaju veca parcela sa bunarom i manjim objektom više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuča 160m2, na Broju 6

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice... više

100.000€ (625 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Prostrana porodična kuća na 5 minuta od centra – 225m² komfora i funkciona

Centar, Ćuprija

Zamislite da se svakog jutra budite u prostranoj kući, samo 5 minuta od centra grada – dovoljno blizu da vam je sve nadohvat ruke, a opet dovoljno... više

85.000€ (377 €/m²)

  • 225m²
  • /2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka 1100969 CENA STANA JE 215000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA... više

215.000€ (2 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Lokal u centru, 330m2, prizemlje

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u centru. Ukupna površina lokala je 330m2, uknjižene površine 299m2. Nalazi se u prizemlju stambeno-poslovnog objekta i sastoji... više

489.000€ (1 481 €/m²)

  • 330m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo od 6758 m2.

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac lepog pravilnog oblika u industrijskoj zoni na nekih 800m od Yure sa izlazom na asfaltni put. Površina placa je 6758m2. Plac... više

48.500€ (7 €/m²)

  • 6758m²

PRODAJA, 3.0 STAN, MEDAKOVIC, ZVEZDARA

Medakovic, Zvezdara, Beograd

Prodajemo stan na Medakovicu 3, na opstini Zvezdara. Stan je renoviran, prodaje se u izvornom stanju, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost... više

169.000€ (1 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 117m²
  • 3.sprat

PRODAJA, BLOK 45, NOV KOMPLETNO OPREMLJEN 2.0 STAN

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 45 ,u kompleksu koji predstavlja skladnu celinu modernog stambeno poslovnog objekta, prodajemo nov, izuzetno funkcionalan I kompletno... više

230.000€ (4 107 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7.sprat

Prodaja, Građevinsko zemljište, Bujanovac

Bujanovac

Gradsko građevinsko zemljište katastarska parcela 3301/1 KO Rakovac, Bujanovačka banja. U neposrednoj blizini samog isključenja za banju. Površina... više

28.680€ (20 €/m²)

  • 1434m²

Garažno mesto, 14m2, Vračar, Hadži-Melentijeva ID#1590

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

Garažno mesto, tipa klackalica, donja pozicija u zgradi novijeg datuma uknjiženo na vlasnika bez tereta. Kontakt: Miloš Lukovac, 060/4490-080.... više

23.000€ (1 642 €/m²)

  • 14m²