Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10002 oglasa

Novija, porodična kuća u mirnom naselju

Rit, Jagodina

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice,... više

145.000€ (1 066 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Kuća sa imanjem - Ursule kod Rekovca

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza... više

33.000€ (407 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje

Vrlo lepa porodična kuća u Grmovcu

Dobanovci, Surčin, Beograd

Savršena kućica u cveću sa travom oko nje nalazi se nadomak Dobanovaca, u Grmovcu. Sa odličnim gradskim prevozom, autobusom 707, Vi ste očas... više

160.000€ (1 454 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom... više

72.556€ (1 909 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1.sprat

NOVA GRADNJA U TOKU – ULOŽITE PAMETNO U VRNJAČKOJ BANJI

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

71.860€ (1 796 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stana – Najbolja lokacija! Idealno za porodicu i investiciju

Širi centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan... više

60.000€ (967 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 6/6 spratova

Kuća Vlasotince

Vlasotince, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima u Vlasotincu. Odlična investicija za porodičan život. Nalazi se na placu od 251... više

52.000€ (485 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje

GROCKA KALUDJERICA 87m2 , 139000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više

139.000€ (1 597 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

Kuća u varoši Guča

Guča, Guča, Lučani

Na prodaju kuća u Guči na 600m od stadiona. U dvorištu ima četiri objekta od kojih su dva kuće , a dva su pomoćni objekti (radionica i alatnica).... više

36.000€ (1 058 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo od 6758 m2.

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac lepog pravilnog oblika u industrijskoj zoni na nekih 800m od Yure sa izlazom na asfaltni put. Površina placa je 6758m2. Plac... više

48.500€ (7 €/m²)

  • 6758m²

Gradjevinsko zemljište na prodaju

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se gradjevinsko zemljište od 30,86a, u Jagodini na Đurđevom brdu. više

9.000€ (2 €/m²)

  • 3086m²

Renoviran dvosoban stan kod Železničke stanice, 47m2, Novi Sad - 115.000€

Banatić, Novi Sad

Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila I terase. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran sa... više

115.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 5.sprat

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 32.9m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

65.800€ (2 056 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju seosko domaćinstvo, selo Jovanovac, dve kuće 360m2, na placu od 50

Jovanovac, Merošina, Merošina

Na prodaju domaćinstvo u Jovanovcu, 22km od Niša u pitanju su dve kuće jedna kuća je oko 210m2 sastoji se od prizemlja i dva sprata, na prizemlju... više

70.000€ (194 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Renoviran 2, 5-soban stan 59m² – Novo Naselje, funkcionalan, svetao, idealan

Novo Naselje, Novi Sad

Predstavljamo Vam izuzetno kvalitetno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najtraženijih i najuređenijih lokacija... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

KUĆA na reci Savi - 59m², 17.5 ari, Skela, Obrenovac - 79.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kuća sa direktnim izlazom na reku Savu, površine 59m² na placu ukupne površine 17.5 ari. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji u mestu... više

79.000€ (1 338 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Plac Niška Banja, 1037m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u Niškoj Banji pored asfaltnog puta. Plac je gradsko gradjevinsko zemljište. Pogodan za sve delatnosti. Pravougaonog... više

46.350€ (44 €/m²)

  • 1037m²

Raj na Savi - kuća 178 m², 10 ari, Obrenovac, Skela – 150 000 €

Skela, Obrenovac, Beograd

Ukoliko ste zaljubljenik u prirodu i reku Savu, ovo je vasa priča! Na prelepom ograđenom placu koji krase četinari i ostalo ukrasno rastinje... više

150.000€ (842 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat