Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10006 oglasa

PALILULA TASMAJDAN 30m2 , 157000e

Tasmajdan, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Dalmatinska, 1.0, 30 m2, bez terase, VPR od V spratova, mermoterm radijatori, lift, interfon,... više

157.000€ (5 233 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Visoko prizemlje.sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 400m2 , T , 2500000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Vladimira Gacinovica, 7.0 kuca od 400 m2 sa terasom, na placu od 9.11 ari, SUT + PR + I + PTK,... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 76m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.5, 76m2 (dve terase 7m2), 5/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

287.166€ (3 778 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/8 spratova

Stari Grad, Skupština - Kosovska 45m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

2.5, 45m2, PR/5, CG, klima, internet, ktv, korišćenje dovorišta Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog grada, jednosmerna je a... više

167.000€ (3 711 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Ozidana kuća na Karadjordjevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodajemo uknjiženu i legalizovanu kuću sa priključkom na struju . Kuću čine velika dnevna soba sa trpezarijom,kuhinja i kupatilo, a na spratu... više

31.000€ (135 €/m²)

  • 228m²
  • .sprat

Plac 10, 65 ari, Obrenovac, Poljane – 4 400 €

Poljane, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u Poljanama opština Obrenovca, ukupne površine 10,65 ari. • Plac je poljoprivredno zemljište, kategorizacije – njiva 3.klase.... više

4.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Branka Bajića, 3.0, 69m2, 215000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 132313, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan od 69m2 u ulici Branka Bajica ,kompleksu... više

215.000€ (3 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 319300€

Centar, Novi Sad

Cena sa PDV-om, troiposoban stan u izgradnji u centru grada, nadomak pešačke zone. Useljenje se planira za kraj 2020. godine. Drugi sprat, terasa,... više

319.300€ (2 617 €/m²)

  • 5 soba
  • 122m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan 50m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više

96.900€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Podbara, Jug Bogdanova, 1.5, 29m2, 70000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 125386, II/. Prodaje se jednoiposoban stan na podbari u Jug Bogdana. Poseduje izdvojenu spavacu sobu. Grejanje je na struju(... više

70.000€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 29m²
  • 2.sprat

Mladenovac, Mala Vrbica - Gajska, 237.17 ari

Mala Vrbica, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Mala Vrbica - Gajska plac, 237.17a U ponudi parcela u građevinskoj zoni koja izlazi na asfaltnu ulicu. Sastoji se iz dve parcele.... više

250.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

3.0, Ada mall, Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogr

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.0, Ada mall,Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.Moguća... više

2.430.075€ (35 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save – Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/5 spratova

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa, 142m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4.0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Prodaje se plac na Deninom brdu

Denino brdo, Kragujevac

Prodaje se plac površine 7,69a u građevinskom području u naselju Denino brdo. Na placu ne postoje priključci, ali svi priključci prolaze pored... više

38.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kompletno opremljeno imanje 82 ara – dve kuće, bazen, ribnjaci, vinograd!

Senje, Okolina, Ćuprija

Na samo nekoliko minuta vožnje od grada, a daleko od gradske buke, nalazi se ovo izuzetno seosko imanje koje pruža savršen balans između prirode,... više

130.000€ (433 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Kuća, Poslovni prostor, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća pretvorena u poslovni prostor u niškom naselju Apelovac (preko puta Niške pivare). Pogodna je za obavljanje različitih delatnosti... više

108.000€ (400 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Garaža, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju zidana garaža na Panteleju, na odličnoj lokaciji u blizini Osnovne Škole Stefan Nemanja. Garaža je površine... više

14.000€ (736 €/m²)

  • 19m²
  • Prizemlje