Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10004 oglasa

Plac na Gružanskom jezeru od 4,5 ara

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli... više

11.000€ (24 €/m²)

  • 450m²

Stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više

33.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • .sprat

Kuća na Paliluli - širi centar, 154 m2, plac 309 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji... više

149.000€ (967 €/m²)

  • 154m²
  • 1/1 spratova

Šestosobna kuća VETERNIK, 247200€

Veternik, Novi Sad

Uknjižena spratna šestosobna kuća u Veterniku na lepom placu od 660 m2. Zidana je punom ciglom. Mogla bi da funkcioniše i kao dve stambene... više

247.200€ (1 471 €/m²)

  • 168m²

Useljiva kuća sa podrumom

Vašarište, Jagodina

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. više

67.000€ (478 €/m²)

  • 140m²
  • /2 spratova

Petosoban stan na Bulevaru, četvrti sprat

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Retkost na tržištu, na prodaju stan na Bulevaru u neposrednoj blizini Delta planet-a. U najužem okruženju nalaze se vrtić, škola, ambulatna,... više

364.000€ (2 363 €/m²)

  • 4 soba
  • 154m²
  • 4/6 spratova

VOZDOVAC MEDAKOVIC I 92m2 , 257000e

Medakovic I, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Medakovic I, Mokroluska, 3.0 kuca od 92 m2, bez terase, na placu od 6.2 ara, PR, ta, bez lifta, ktv,... više

257.000€ (2 793 €/m²)

  • 92m²

Odličan lokal u centru, 58m2

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se poslovni prostor u centru Niša, površine 58m2, u suturenu nove stambene zgrade do same ulice. Nalazi se na idealnoj lokaciji, u... više

94.430€ (1 628 €/m²)

  • 58m²
  • Prizemlje/5 spratova

Kompletno opremljen stan – kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Akva parka i kompletne... više

58.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 4/7 spratova

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja, 75m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3.0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija... više

210.000€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • vp/7 spratova

Odlična ponuda! Plac 2879m2, potes Delnice, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac u Vrtištu u vikend naselju- potes Delnice. Nalazi se u blizini mlekare Milk House. Plac se sastoji od tri parcele,... više

54.000€ (18 €/m²)

  • 2879m²

NOVI SAD DETELINARA 142m2 , 349000e

Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! OPREMLJEN RESTORAN! Novi Sad, Detelinara, Janka Veselinovica, 2.0 lokal od 142 m2, PR i I od IV sprata,... više

349.000€ (2 457 €/m²)

  • 142m²

Četvorosobna kuća VETERNIK, 189500€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽENA kuća na samostalnom placu od 615 m2 u centru Veternika... Moguća gradnja Urbane vile P+1+Pk... Cena sa uračunatom agencijskom provizijom...... više

189.500€ (928 €/m²)

  • 204m²

Porodična kuća u Sokobanji 231m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Prodaje se porodična kuća u Sokobanji na odličnoj lokaciji, kako za život, tako i za izdavanje, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, površine... više

150.000€ (649 €/m²)

  • 231m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Kragujevcu, naselje Grošnica -1 ha i 86

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Kragujevcu, naselje Grošnica,, površine 1 ha i 86 ari, po ceni od 21.000 eura. Zemljište čine... više

21.000€ (1 €/m²)

  • 18600m²

PLAC, PALILULA, 17ari, POVOLJNO

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli, između Kovanlučke i Belopalanačke ulice. Vrlo lepa lokacija sa panoramskim pogledom na grad. VRLO POVOLJNO! Plac... više

15.000€ (8 €/m²)

  • 1718m²

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C001 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje/4 spratova