Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10003 oglasa

Novi Sad, Telep - Odličan poslovni objekat sa parkingom ID#8000047

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Predstavljamo novoizgrađen, samostalan, višenamenski poslovni objekat visokog kvaliteta gradnje. Ovaj moderan poslovni prostor... više

3.237.200€ (1 733 €/m²)

  • 1867m²
  • Prizemlje/3 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN, MEDAKOVIC, ZVEZDARA

Medakovic, Zvezdara, Beograd

Prodajemo stan na Medakovicu 3, na opstini Zvezdara. Stan je renoviran, prodaje se u izvornom stanju, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost... više

169.000€ (1 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 117m²
  • 3.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1072245. Uknjižen, jednoiposoban stan u potkrovlju , u centru. Stan se sastoji od kuhinje u sklopu dnevnog boravka, odvojene... više

77.250€ (2 575 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Lion, Preševska, Lokal, 190m2, 420000 EUR

Lion, Beograd

Odličan lokal u novogradnji, kvalitetan, dva ulaza, pdregrađen na dva dela - 140m2 + 50m2, keramičke podne ploče, klima, trostrasno orijentisan,... više

420.000€ (2 210 €/m²)

  • 190m²

PRODAJA, 4.5 STAN U BORCI

Borca, Palilula, Beograd

U nasoj ponudi je jedinstven stan, prvobitno projektovan sa visokim plafonima a kasnije je dodata galerija-potkrovlje koje daju dosta funkcionalnosti... više

140.000€ (1 473 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 95m²
  • 5.sprat

Kuća na Mokroj Gori

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju stara kuća na Mokroj Gori od 75 m2 na 18 ari placa. Kuća se nalazi na prelepoj lokaciji pored asfaltnog puta i ima prelep pogled... više

82.000€ (1 093 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Fina porodična kuća , 240m2, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad restorana Amerikanac, udaljena od centra svega oko 2km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

107.000€ (445 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova

Plac, Donja Vrezina, 57 ara

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Vrezini ukupne povrsine 57 ara. Nalazi se u neposrednoj blizini Donjovrezinskog groblja. Plac... više

71.000€ (12 €/m²)

  • 5700m²

Zemun - centar, 82m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

Zemun - centar poslovni prostor, 82m2, PR/2, EG, telefon, interfon, podrum U centru Zemuna, na prestižnoj lokaciji, u ponudi je kompletno... više

310.000€ (3 780 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje/2 spratova

Šestosobna kuća VRDNIK, 228800€

Centar, Vrdnik

više

228.800€ (1 285 €/m²)

  • 178m²

Planina, Centar, Put za Ledenice, Kuća, 138m2, 130000 EUR

Centar, Tara

Fantastična ponuda Prelepa kuća u ponudi u centru nedaleko od hotela Omorika površine 138m2 na placu od 8 ari sa mogućnošću nadogradnje još... više

130.000€ (942 €/m²)

  • 138m²

Plac u naselju Barje Čiflik kod Pirota, 3651m2

Barje Čiflik, Pirot, Pirot

Na prodaju lep plac na samo 3.5km od Pirota u naselju Barja Čiflik, površine 3651m2. Nalazi se pored lokalnog puta, poljoprivredno zemljište,... više

9.000€ (2 €/m²)

  • 3651m²

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.... više

158.190€ (1 777 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/4 spratova

Stambeno poslovni objekat, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti.... više

360.000€ (514 €/m²)

  • 700m²
  • 2.sprat

PALILULA BORCA 28000m2 , 499000e

Borca, Palilula, Beograd

Borca, plac od 280 ari, uknjizen 1/1. Struja i voda na placu. Uknjizeno zemljiste pod objektom 88 m2. U ponudi imamo veliki plac pravilnog... više

499.000€ (17 €/m²)

  • 28000m²

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, TROSOBAN EKSLUZIVAN STAN

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, trosoban stan, koji se nalazi na prvom spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Ukoliko zelite... više

587.565€ (4 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 131m²
  • 1.sprat

GROCKA KALUDJERICA 87m2 , 139000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više

139.000€ (1 597 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

Plac na Gružanskom jezeru od 4,5 ara

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli... više

11.000€ (24 €/m²)

  • 450m²