Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10008 oglasa

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 54m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

172.730€ (3 198 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/5 spratova

Plac u Sopotu, naselje Babe - površina 2143 m2, ostalo građevinsko zemljište

Sopot, Sopot, Beograd

Na prodaju plac u vikend naselju Babe, u Sopotu, površine2143 m2. Plac čine dve parcele, površina 1517 m2 i 626 m2, koje daju celinu površine... više

60.000€ (27 €/m²)

  • 2143m²

VOZDOVAC VOZDOVAC 604m2 , 2T+2B , 1350000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II... više

1.350.000€ (2 235 €/m²)

  • 604m²

Gornji grad, Banatska, duplex, 106m2, 5.0, 2/3, uknj.

Gornji grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad, Banatska, petosoban, uknjižen dupleks od 106m2 sa kosinama mereno 119m2. Nalazi se na drugom i trećem spratu od tri, zgrade... više

310.000€ (2 924 €/m²)

  • 5 soba
  • 106m²
  • 2/3 spratova

Parcela površine 44a u Trnavi

Trnava, Jagodina

Parcela pogodna za gradnju kuće, prilaz asfaltni put. Cena je 800e po aru. više

35.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odlična ponuda! Plac 448m2, Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac u naselju Nikola Tesla. Plac je površine 448m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište.... više

23.000€ (51 €/m²)

  • 448m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 110958 -CENA 138.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan, potpuno namešten dvosoban stan kod Socijalnog . Stan... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

POGODNA ZA DVE PORODICE

Goge, Sombor

KUĆA! na placu od 695m2,nalaze se dve kuce,do ulice prizemna kuća,kompletno uredjena za život,energetski efikasna,pvc stolarija,parket,nova... više

123.600€ (1 388 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

Stambeno poslovni objekat od 885m2 sa 4 lokala

Mlin, Ćuprija

Na prodaju stambeno-poslovni objekat u Ćupriji, ukupne površine 880m², raspoređen na tri etaže, idealan za kombinaciju stanovanja i poslovanja.... više

300.000€ (338 €/m²)

  • 885m²
  • /2 spratova

Zemun kej, Marka Nikolića, 45m2(52), 2.0, 1/2, uknj

Zemun kej, Zemun, Beograd

Zemun kej, Marka Nikolića, uknjižen, dvosoban stan od 45m2, mereno 52m2. Nalazi se na prvom spratu od dva, predratne zgrade (visina plafona... više

185.000€ (4 111 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

STARI GRAD DORCOL 76m2 , 2T , 342000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Panciceva, 3.5, 76 m2 sa 2 terase, IV od X spratova, cg, 2 lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više

342.000€ (4 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

Kuća u Malim Pčelicama

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Malim Pčelicama od oko 200 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata koje su kao dve celine sa posebnim ulazima. U prizemlju... više

83.000€ (415 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Ledine, Vojvođanska, 3.0, 50 m2, lux ID#1578

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više

96.000€ (1 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 59000€

Adice, Novi Sad

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama.... više

59.000€ (2 185 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novija kuća

Ribare, Okolina, Jagodina

Novija kuća , poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo i iz dnevnog boravka izlazi se na veliku terasu. Grejanje na čvrsto... više

170.000€ (1 504 €/m²)

  • 113m²
  • /1 spratova

Bez provizije, luxuzni stanovi Pančevo

Margita, Pančevo

Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 3.0, 66,05m2, I/4, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji.... više

108.980€ (1 651 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Vinograd -plac u gradjevinskom području

Karađorđevo brdo, Paraćin

Mogućnost gradnje i priključenja vode i struje više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STARI GRAD CENTAR 79m2 , T , 375000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Studentski trg, Zmaja od Nocaja, 3.0, 79 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor,... više

375.000€ (4 746 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 5.sprat