Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10008 oglasa

Prodaje se uknjizen magacin u Zemunu

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Prodaje se uknjizen poslovno-magacinski objekat P+1 od 2570m2 na 13.52 ari placa, od toga 2300m2 magacinskog prostora i 270m2 prodajno kancelarijskog... više

1.980.000€ (770 €/m²)

  • 2570m²
  • .sprat

Novogradnja, apartman, 49m2

Čajetinska Česma, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju odličan apartman na Kopaoniku u Vikend naselju, ispred početne stanice gondole, na samo par stotina metra od žičare Sunčana dolina.... više

111.800€ (2 281 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Stari Merkator, Otona Zupančiča, 61m2, 2.5, 8/9, uknj

Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Stari Merkator, uknjižen, dvoiposoban stan, od 61m2. Na osmom je spratu od devet, sa liftom i centralnim grejanjem. Kompletno... više

240.000€ (3 934 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 8/9 spratova

Trosoban stan VETERNIK, 128000€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102539 - Cena je 128 000 eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan u Veterniku kod Belih Dvora. Sastoji se... više

128.000€ (1 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje, 50m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran... više

205.000€ (4 100 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Poljoprivredno zemljište 15, 2a, Dragocvet, Jagodina

Dragocvet, Okolina, Jagodina

U ponudi je poljoprivredno zemljište površine 15,2 ari u naselju Dragocvet, nadomak Jagodine. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše... više

4.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju veliki plac

Ribare, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac površine 77 ari. više

100.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal kod bolnice, Jagodina

Centar, Jagodina

Odličan manji lokal u blizini bolnice. Lokal ima potrebni mokri čvor, grejanje je centralno i postoji magacinski prostor. Dosadašnja namena... više

28.000€ (2 000 €/m²)

  • 14m²
  • .sprat

Novogradnja u blizini Rode, 1.5, 47.25 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 47.25 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

103.950€ (2 211 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova

Poslovno stambeni prostor

Vranje

Plac na kome se nalaze objekti ima površinu od 8000m2, ograđen je i ima kamionski prilaz. Pristupni put je pogodan za teretni transport zbog... više

2.000.000€ (833 €/m²)

  • 2400m²
  • .sprat

Kopaonik-Brzeće, lux apartman- studio u ponudi 23.6m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

47.200€ (2 052 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova

Blok 65 - Tadije Sondermajera, 140m2 - 799.000e

Blok 65, West 65, Beograd

Novi Beograd, Blok 65 - Tadije Sondermajera 140m2, 5.0, 19/22, CG (kalorimetri), 3 lifta Luksuzno opremljen i vrlo svetao petosoban stan,... više

799.000€ (5 707 €/m²)

  • 5 soba
  • 140m²
  • 19/22 spratova

Barajevo, Barajevo, Živka Stevanovića Žikice, Zemljište, 400ari, 16500 EUR

Barajevo, Beograd

Idealan građevinski plac, na samo dva minuta od centra Barajeva. Svi potrebni priključci za vodu, struju i kanalizaciju su dostupni. Ovaj plac... više

16.500€ (41 €/m²)

  • 400m²

Građevinsko zemljište, Popovac, 9177 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Popovcu, 9177 m2, 95.000 e. Parcela je izdvojena od naseljenog dela i najbliži priključak za struju je 500-600m.... više

95.000€ (10 €/m²)

  • 9177m²

Vračar, Crveni krst - Sazonova, 174m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno... više

760.000€ (4 367 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 174m²
  • 5/5 spratova

Trosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 824000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090240. Uknjižena prelepa vikendica 119 m2 na ravnom placu od 3238 m2. Vikendica se sastoji od 3 prostorije u donjem delu... više

824.000€ (4 120 €/m²)

  • 200m²

Trosoban stan NOVI SAD, 280000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101049 CENA 280000 plus agencijska provizija 3%. Uknjižen trosoban stan u centru Novog Sada blizu pošte i pozorišta.... više

280.000€ (2 947 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi... više

190.100€ (2 604 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/7 spratova