Bežanijska Kosa 3, Beograd
Na prodaju dvosoban stan za kompletno renoviranje, bez terase, korisne površine 59 m2, na početku ulice Nedeljka Gvozdenovića, u uredno održavanoj... više
175.000€ (2 966 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa... više
113.400€ (1 318 €/m²)
Draževac, Obrenovac, Beograd
U Draževcu na Baljevačkom putu prodaj se plac od 15 ari sa započetom kućom, temelj i podrum uređeni. Plac je pod blagim padom. Na plac se ulazi... više
25.000€ 0 €/m²)
Kac, Kać
Uknjižena kuća u Kaću na placu od 1056 m2. Kuća ima Sureten, visoko prizemlje i sprat. Suteren se sastoji od dve garaže, radionice, letnje kuhinje,... više
293.550€ (772 €/m²)
Palata pravde, Savski Venac, Beograd
Prodaje se se vrlo lep, prostran i funkcionalan stan od 43m² sa dve odvojene sobe, dnevnom sobom-trpezarijom, kuhinjom, hodnikom i kupatilom,... više
99.900€ (2 323 €/m²)
Centar, Sombor
STAN Prodaje se trosoban stan od 91m2 u pešačkoj zoni na prvom spratu. Stan je izuzetno lepo renoviran i čine ga predsoblje, velik i osunčan... više
103.000€ (1 131 €/m²)
Ćukovac, Zemun, Beograd
MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Ugrinovačka na samom početku, u kraju poznatom kao Ćukovac, na Opštini Zemun, MAGNAT prodaje troetažnu kuću površine... više
224.888€ (1 799 €/m²)
Pravni fakultet, Medijana, Niš
Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje... više
150.000€ (2 173 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više
141.500€ (2 210 €/m²)
Centar, Ćuprija
Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više
103.752€ (1 330 €/m²)
Telep, Novi Sad
NOVO, MIRNO, PARKING ,GRATIS KROVNA TERASA 50m2, UKNJIŽEN. Agencijska oznaka 1100609. U ceni nije uračunata agencijska provizija 3%. Retko... više
136.000€ (2 775 €/m²)
Blok 21, Novi Beograd, Beograd
Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više
224.000€ (4 072 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
VRAČAR-KALENIĆ, Loznička, nova oaza za život u jednoj od najlepših ulica na Vračaru. Predstavlja spoj svedenog luksuza i savremenog života i... više
549.000€ (4 500 €/m²)
Hram, Vračar, Beograd
VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja.Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod... više
679.000€ (5 183 €/m²)
Stari Košutnjak, Beograd, Beograd
STARI KOŠUTNJAK- nedaleko od Belog dvora, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan... više
330.000€ (3 586 €/m²)
Milosevacko jezero, Velika Plana, Velika Plana
Vikendica se nalazi na 100 m od Milosevackog jezera, 80 km od Beograda, kod Lozovicke cesme i vinarije Radovanovic. Kuca je zidana punom ciglom... više
33.000€ (294 €/m²)
Braće Jerković, Voždovac, Beograd
Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića uknjižen, adaptibilan, trosoban stan od 72m2 u izvornom stanju. Na četvrtom spratu od četiri,... više
144.000€ (2 000 €/m²)