Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10005 oglasa

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

95.360€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

- savski venac sf 2496

Senjak, Savski Venac, Beograd

Prodaje se stan u mirnom delu Senjaka, u Kuršumlijskoj ulici. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i 2 terase.... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 83m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

3.0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 5/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 136000€

Telep, Novi Sad

NOVO, MIRNO, PARKING ,GRATIS KROVNA TERASA 50m2, UKNJIŽEN. Agencijska oznaka 1100609. U ceni nije uračunata agencijska provizija 3%. Retko... više

136.000€ (2 775 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/2 spratova

EKSKLUZIVNA PONUDA – Prostrana porodična kuća vrhunskog kvaliteta

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9,46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost,... više

170.000€ (607 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća, Poslovni prostor, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća pretvorena u poslovni prostor u niškom naselju Apelovac (preko puta Niške pivare). Pogodna je za obavljanje različitih delatnosti... više

108.000€ (400 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

DVOSOBAN RENOVIRAN STAN NA NOVOM BEOGRADU

Inst.majka I Dete, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju izuzetno lep, kompletno, vrhunski renoviran stan merne povrsine 60m2 uknjizen na 58m2 (2 manje terase ne ulaze u knjiznu povrsinu).... više

235.000€ (3 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Liman I - Uknjižen dvosoban stan ID#1001167

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Predstavljamo uknjižen, održavan, po strukturi dvosoban stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

Stara pazova, Nova Pazova, -, Zemljište, 37181ari, 2230860 EUR

Nova Pazova, Stara Pazova

Industrijska zona Stara - Nova Pazova, Bl. 8 i Bl. 8a, Južna radna ul. bb, a u neposrednoj blizini distributivnog centra Lidl, građevinsko zemljište... više

2.230.860€ (60 €/m²)

  • 37181m²

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje, 227m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje kuća, 227m2, terasa 30m2, PR+1, EG, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1.5 ar U Zemunu,... više

399.900€ (1 761 €/m²)

  • 227m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac Draževac, Baljevački put, 15 ari

Draževac, Obrenovac, Beograd

U Draževcu na Baljevačkom putu prodaj se plac od 15 ari sa započetom kućom, temelj i podrum uređeni. Plac je pod blagim padom. Na plac se ulazi... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Botunju

Botunje, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište, od 62,82 ara u Botunju . Nalazi se u neposrednoj blizini auto puta i škole u Botunju u tihom... više

52.500€ (8 €/m²)

  • 6282m²

Na prodaju građevinsko zemljište

Voljavče, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac (građevinsko zemljište) u selu Voljavče, grad Jagodina, ukupne površine 33,37 ari. Plac se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju,... više

16.700€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Nova Detelinara - Trosoban stan ID#1001170

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje.... više

179.220€ (2 560 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI 40.68m², I sprat – Novi Sad - 85.428€

Veternik, Novi Sad

Novogradnju potpisuje iskusan investitor iz Novog Sada, prepoznatljiv po pouzdanoj gradnji i pažnji posvećenoj svakom detalju. Objekti su projektovani... više

85.428€ (2 135 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • 1.sprat

RAKOVICA MILJAKOVAC 39m2 , T , 112000e

Miljakovac, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Miljakovac, Stevana Opacica, 1.0 (lako adaptibilan u 1.5), 39 m2, terasa, V od V spratova, cg, tel, lift... više

112.000€ (2 871 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 5.sprat

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, Lokal, 30m2, 78000 EUR

Vidikovac, Beograd

Na dobroj lokaciji, lokal u prizemlju sa dobrim prilazom parking mesta. Uknjiženo 15m2, a 15m2 predato za legalizaciju. Pogodan za razne delatnosti.... više

78.000€ (2 600 €/m²)

  • 30m²

GROCKA KALUDJERICA 73m2 , 124500e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više

124.500€ (1 705 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat