Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10006 oglasa

Sopot - Kosmaj, plac 815 ari

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sopot - Kosmaj plac, 815 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište od 8.15 ha. Moguća prenamena u građevinsko zemljište. Na parceli je zasad... više

950.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1627

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

160.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Fina porodična kuća , 240m2, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad restorana Amerikanac, udaljena od centra svega oko 2km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

107.000€ (445 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju trosobni stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

144.200€ (1 948 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/6 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 400m2 , T , 2500000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Vladimira Gacinovica, 7.0 kuca od 400 m2 sa terasom, na placu od 9.11 ari, SUT + PR + I + PTK,... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine ...

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine 86,67 m2. To je dupleks u nadogradnji na petom spratu bez lifta. Stan je odličnog rasporeda... više

109.300€ (1 270 €/m²)

  • Garsonjera
  • 86m²
  • Prizemlje/5 spratova

Građevinski plac 33 ara, Obrenovac, Barič– 16 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 33 ara u Bariču. • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim panoramskim pogledom, idealan za vikendicu.... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u Malim Pčelicama

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća sa okućnicom od 100 m2 na 5,5 ari placa. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini autobuskog stajališta i marketa. Teren... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Plac 25 ari, sa objektom u izgradnji 140m2, Mislođin, Obrenovac - 70.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Na prodaju atraktivan plac od 25.15 ari u Mislođinu, sa započetim objektom površine 140m² koji se sastoji od prizemlja sa garažom i sprata.... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 6.0, 199m2, 370000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Prodajemo izuzetan luksuzan stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu kod Požeške ulice. Korisne površine 181m2 + 18m2 terase. Stan je osvetljen,... više

370.000€ (1 859 €/m²)

  • 6 soba
  • 199m²
  • 4/4 spratova

Plac, Toponički put

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Toponičkom putu, (blizu odvajanja za Hotel Nais, Tošić pumpe...), pogodan za obavljanje raznih delatnosti (proizvodne hale,... više

419.000€ (40 €/m²)

  • 10474m²

Plac Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u Novom Selu u blizini naplatne rampe Niš-jug. Plac je pravougaonog oblika, uknjižene površine 3052 m2, prilaz... više

123.600€ (40 €/m²)

  • 3052m²

Dve kuće na placu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim,spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Pećinci, Pećinci, Sremska 16, 110a, 270000EUR

Pećinci, Pećinci

Agencijski ID: 132308, uknjizen, njiva. Na prodaju njiva II klase povrsine 110 ari, pravilnog kockastog oblika, zemljiste u gradjevinskom podrucju.... više

270.000€ (24 €/m²)

  • 11000m²

Na prodaju lokal od 28 m² sa već razrađenom delatnošću – idealna investi

Centar, Jagodina

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno... više

35.000€ (1 250 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

NA PRODAJU – PRIZEMNA KUĆA 63 m² SA PODRUMOM I GARAŽOM

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 63m²
  • .sprat

Kuća sa prostorom za radionicu/garažu

Trnava, Jagodina

Stambeni deo čine visoko prizemlje i potkrovlje, dok je u prizemlju veći prostor koji se može adaptirati za radionicu. Grejanje struja, gas,... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²
  • /2 spratova