Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 77m2, 144000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

144.000€ (1 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001064

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Miroslava Antića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednoiposoban stan opremljen novim nameštajem. Pozicioniran... više

113.300€ (4 196 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 45,67m2

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje... više

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Prodaje se prostran trosoban stan u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan grejne uknjižene površine 78m2 plus 2 terase, koji se nalazi u centru grada, u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je... više

180.000€ (1 978 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na sedmom spratu,... više

139.400€ (2 965 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 7/8 spratova

Useljiva kuća sa podrumom

Vašarište, Jagodina

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. više

67.000€ (478 €/m²)

  • 140m²
  • /2 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 85m2 , L , 272000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

Izvanredan 3.0 stan u novogradnji. Južno orijentisan. U sklopu zgrade je privatno dvorište, sa sadržajem, video nadzorom i čuvarskom službom.... više

272.000€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Vračar, Crveni krst, Šumatovačka, 3.0, 69m2, 255000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Na vrhunskoj lokaciji, eksluzivan stan na prvom spratu od četiri, u urednoj i dobro održavanoj zgradi. Dvostrano orjentisan, zuzetno svetao... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Šestosobna kuća VRDNIK, 228800€

Centar, Vrdnik

više

228.800€ (1 285 €/m²)

  • 178m²

Grocka, Ritopek, -, Zemljište, 1200ari, 34900 EUR

Ritopek, Beograd

Prodajemo građevinsko zemljište površine 1200m2 koje se nalazi u ataru Ritopek, naspram hladnjače PKB. Plac je pravilni pravugaonik 16x75m.... više

34.900€ (29 €/m²)

  • 1200m²

Renoviran 2, 5-soban stan 59m² – Novo Naselje, funkcionalan, svetao, idealan

Novo Naselje, Novi Sad

Predstavljamo Vam izuzetno kvalitetno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najtraženijih i najuređenijih lokacija... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,40m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.840€ (1 866 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosobna kuća VETERNIK, 189500€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽENA kuća na samostalnom placu od 615 m2 u centru Veternika... Moguća gradnja Urbane vile P+1+Pk... Cena sa uračunatom agencijskom provizijom...... više

189.500€ (928 €/m²)

  • 204m²

Plac/Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

* Struja, voda - na placu pored Postoji mogućnost zamene za kućicu ili plac na selu na brdovitom delu gde ima bagrem. više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

3.0, Ada mall, Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogr

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.0, Ada mall,Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.Moguća... više

2.430.075€ (35 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Građevinski plac 90 ari, Čukarica, Umka – 170 000 €

Umka, Čukarica, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 90,26 ari na Umci, • Plac je pravilnog pravougaonog oblika, približno dimenzije oko 40 m x 220 m. •... više

170.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Renoviran stan u kući

Širi centar, Jagodina

Idealno za izdavanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.U cenu ulazi kompletan nameštaj.... više

70.000€ (1 076 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju dve kuće u Ćupriji

Bolnica, Ćuprija

Dve kuće se nalaze na placu površine 5.22 ari. Kuća od 85m2, sastoji se iz hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila... više

148.000€ (688 €/m²)

  • 215m²
  • 1/1 spratova