Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9960 oglasa

Plac 6200m2 u Niškoj Banji

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se 6200 m2, gradsko-građevinsko zemljište u Niškoj Banji, Zemljište u ovom delu je pretežno namenjeno izgradnji sportskih i ugostiteljskih... više

310.000€ (50 €/m²)

  • 6200m²

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, 92, 78 ara

Đurđevo brdo, Jagodina

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, površine 92,78 ara Idealna prilika za investiciju! Zakažite razgledanje u terminu kada Vama najviše odgovara!... više

56.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova, 45m2

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1.5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban... više

150.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • vp.sprat

Zlatibor, Bela zemlja-360m2 kuća+objekat 231m2 na 20ari

Zlatibor

Prodaje se pazljivo odrzavana porodicna kuca na Zlatiboru (Bele zemlje) idealna za miran zivot ili beg u prirodu.Prostire se na suturen,prizemlje... više

169.000€ (285 €/m²)

  • 591m²
  • 1.sprat

Građevinsko zemljište na 150m od glavnog puta Ćuprija-Jagodina

Ćuprija

Na prodaju zemljište od 76.36 ari na 150m od glavnog puta pogodno za izgradnju hale ili velikog magacina. Širina ulaza na plac je 20m, što olakšava... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan 37.56 m², PR, Zlatibor - 65.730€ + PDV

Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednoiposoban stan, površine 37.56m² koji se nalazi u prizemlju predivnog stambenog kompleksa,... više

65.730€ (1 776 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 71.01 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

132.080€ (1 860 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 550000€

Centar, Novi Sad

Moderan i eksluzivan cetvorosoban stan u samom centru Novog Sada, u novijoj zgradi vrhunske gradnje. Agencijska oznaka stana 1100737. CENA 550000... više

550.000€ (4 166 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 4/6 spratova

Novogradnja 2.5, 67,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67.2m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i orijentisan... više

127.680€ (1 905 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju dvosoban stan 57 m² – Mala Vaga, Kragujevac-Moguća kupovina pute

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se dvosoban stan površine 57 m² u porodičnoj kući, u mirnom i lepo uređenom naselju Mala Vaga u Kragujevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

Savski venac, Beograđanka - Dobrinjska, 171m2+60m2

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograđanka - Dobrinjska apartmani, 171m2 + 60m2 pomoćne prostorije, PR/7, CG, klima, internet, KATV, interfon, video nadzor... više

690.000€ (4 035 €/m²)

  • 171m²
  • Prizemlje/7 spratova

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje, 66m2

Banja Vrdnik, Okolina, Irig

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3.0, 66m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični... više

102.300€ (1 550 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 218m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 218m2 (terasa 39,47m2), 3/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

1.131.572€ (5 190 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 218m²
  • 3/3 spratova

Resnik, Vojvode Kujundžića, 65m2+35m2 PTK, 11 ari placa ID#1618

Resnik, Rakovica, Beograd

Kuća je građena 1993. godine od cigle, sa korisnom površinom od 53 m² i građevinskom od 64 m², u osnovi kuća zauzima 65 m², a dograđeno potkrovlje... više

200.000€ (3 076 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 145600€

Telep, Novi Sad

Telep, dvoiposoban stan u novoj LUX vili. Agencijska oznaka stana 1100582,<div>&nbsp;CENA 145600e + 3% agencijska provizija. obavezna kupovina... više

145.600€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Kuća Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš

Hum, Crveni Krst, Niš

Kuća se nalazi na adresi Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš ___________________________________________ Kuća nije završena, po proceni... više

50.500€ (250 €/m²)

  • 202m²
  • 1/1 spratova

Poslovno-stambeni prostor u Leskovcu, 766m2

Rade Žunić, Leskovac, Leskovac

Prodaje se poslovno-stambeni prostor u Leskovcu, u naselju Rade Žunić. Objekat je u osnovi površine 341m2, spratnosti Po+P+I+Pk i nalazi se... više

450.000€ (587 €/m²)

  • 766m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac, na putu za s. Kamenica, 1289 m2!

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, površine 1289 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen... više

9.000€ (6 €/m²)

  • 1289m²