Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9960 oglasa

Kuća od 450m2 na atraktivnoj lokaciji u gradu

Akva Park, Jagodina

Prodaje se atraktivna kuća na odličnoj lokaciji u Jagodini, u blizini Akva parka. Površina kuće: oko 450 m² Površina placa: 3.11 ari Struktura... više

230.000€ (511 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prelepa parcela u Sisevcu

Sisevac, Okolina, Paraćin

Na prodaju plac površine 20 ari, smešten na izletištu Sisevac, na lepom i mirnom mestu, okružen netaknutom prirodom. Idealna lokacija za sve... više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Salonski stan u srcu grada, 3.5, 142 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan na jednoj od najlepših gradskih lokacija, u blizini Čaira i Saborne crkve,142 m² . Stan se nalazi na drugom spratu... više

276.000€ (1 943 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 142m²
  • 2.sprat

Višenamenski lokal na atraktivnoj lokaciji u Jagodini – 61.000 €

Sarina Međa, Jagodina

Prodaje se lokal u Jagodini, idealan za razne delatnosti. Nalazi se na dobroj lokaciji, lako pristupačan i vidljiv. Lokal je funkcionalan, poseduje... više

61.000€ (1 173 €/m²)

  • 52m²
  • Prizemlje/4 spratova

ODLIČNA PRILIKA-MIRAN KRAJ!!

Gornja Varoš, Sombor

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju dvorišna kuća/stan na Apatinskom putu, ukupne površine 65 m², uz dodatnih 41 m² pomoćnog objekta, idealan za porodični... više

41.200€ (633 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • .sprat

Ilićevo plac 7,21 ari

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Ilićevu od 7,21 ari. Plac se nalazi u naselju Ilićevo na 500m od škole. Zemljište u građevinskom području po kulturi... više

15.000€ (20 €/m²)

  • 721m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 90000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaja 1101505. CENA stana 90 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 28m² na odličnoj... više

90.000€ (3 214 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 6/6 spratova

- kragujevac sf 2483

Kamenica, Okolina, Gornji Milanovac

Selo Kamenica na 33km od Kragujevca, a 20 km do Gornjeg Milanovca, 17km do Gružanskog jezera. Ogranci planine Rudnik sa 554m nadmorske visine.... više

55.000€ (407 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed... više

59.520€ (1 526 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

1.5,Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog... više

48.000€ (1 411 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 10/10 spratova

Prostrano građevinsko zemljište

Akva Park, Jagodina

Prodaje se suvlasnički udeo 1/2 na dve parcele na odličnoj lokaciji. više

135.000€ (74 €/m²)

  • 1818m²

Vračar, Slavija – Beogradska, 110m2

Slavija, Vračar, Beograd

Vračar, Slavija – Beogradska 3.0, 110m2, terasa, lođa, 2/3, grejanje na struju, telefon, podrum Prostran, svetao i kvalitetan salonski stan,... više

329.000€ (2 990 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 2/3 spratova

Petosobna kuća NOVI SAD, 310000€

Adice, Novi Sad

Adice, samostalna, komforna kuća na najboljoj lokaciji na uređenom i komotnom placu sa izlazom na dve ulice . Cena kuće je 310000 E + agencijska... više

310.000€ (1 741 €/m²)

  • 178m²

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Na prodaju kuća i selu Biljača, opština Bujanovac. Kuća u osnovi ima 93m2, u gabaritu 177m2. Sastoji se od dva sprata. Nalazi se na placu površine... više

33.000€ (186 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

STARI GRAD CENTAR 77m2 , L , 385000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Simina, 3.0, 77 m2, lodja, IV od IV sprata (iznad je tavnski prostor), cg, bez lifta, interfon,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Šestosoban stan NOVI SAD, 432000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101380, cena nekretnine je 432.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar (Spens), 144 m2, šestosoban, šesti... više

432.000€ (3 000 €/m²)

  • 6 soba
  • 144m²
  • 6/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 230000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 110245 - Cena je 230 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan na Telepu - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan... više

230.000€ (2 804 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 82m²
  • 4/5 spratova

Sokobanja, dvosoban, III. sprat

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje.... više

85.000€ (1 416 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova