Prodaja, mesto nis, opstina pantelej, naselje durlan

Pronađeno 254 oglasa

Dvosoban stan 46 m², Pantelej, Niš, 3. sprat

Somborska, Pantelej, Niš

Prodaje se funkcionalan stan površine 46m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu... više

101.000€ (2 195 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Jednoiposoban stan na Panteleju

Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura:... više

84.531€ (1 921 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

88.464€ (1 923 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju stan u blizini crkve na Panteleju

Pantelej, Niš

Stan 3 — Dvosoban, 50.90 m² (sa lođom) Sprat: I ili III • Moderna novogradnja • Odličan raspored Predstavljamo komforan dvosoban stan idealno... više

107.000€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Na prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 46,29 m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše... više

96.600€ (2 100 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 53m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše funkcionalnošću... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Moderan dvosoban stan u Panteleju – novogradnja, podno grejanje, parking

Pantelej, Niš

Zgradi (2023) u mirnom delu Panteleja. Stan je odmah useljiv i prodaje se kompletno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Sastoji se... više

118.000€ (2 950 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/2 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na 1.spratu stambene zgrade sa liftom. (PR + 4) Kvadratura: 56,43... više

101.574€ (1 813 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju stan sa dve spavaće sobe na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 53,81 m² (sa balkonom), u objektu koji je trenutno u izgradnji. Stan se... više

94.500€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 2/3 spratova

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI NA PANTELEJU

Pantelej, Niš

Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Panteleju. Ova nekretnina površine... više

175.000€ (1 620 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju plac od 14 ari na atraktivnoj lokaciji – Somborski bulevar

Somborska, Pantelej, Niš

U ponudi je plac površine 14 ari na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla. Parcela poseduje dozvolu za gradnju i kompletnu... više

350.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan vrhunskog kvaliteta na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, površine 68m², na odličnoj lokaciji koja pruža mir, a istovremeno brz i lak pristup svim važnim sadržajima.... više

119.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju stan sa dve spavaće sobe na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

94.500€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan 50 m², Pantelej Somborska, Niš

Somborska, Pantelej, Niš

Funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan, idealan za udoban život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više

90.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 65,69... više

118.242€ (1 819 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan 56 m², Pantelej, Somborska, 1. sprat

Somborska, Pantelej, Niš

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan... više

100.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan vrhunskog kvaliteta na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

119.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan kod Pantelejske crkve

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Moderan dvosoban stan u novogradnji – odličan raspored. Na prodaju dvosoban stan površine 50,90 m² (neto sa lodjom), smešten na I, II ili III... više

107.000€ (2 098 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova