Prodaja, mesto nis, opstina pantelej, naselje durlan

Pronađeno 254 oglasa

Plac, površine 2350m2, Knez selo

Knez selo, Pantelej, Niš

Na prodaju polovina placa u Knez selu, površine 2350m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini javne česme sa izvorskom vodom, sa pogledom... više

17.000€ (7 €/m²)

  • 2350m²

Četvorosoban lux stan na Panteleju, četvrti sprat, namešten

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i... više

210.000€ (1 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 199m²
  • 4/5 spratova

Parcela 51,8ari, Malča, na putu za Knez Selo

Malča, Pantelej, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na lokalnom putu Malča- Knez Selo. Obradivo je zemljište, u ponudi su dve parcele, koje su međusobno odvojene... više

33.000€ (6 €/m²)

  • 5179m²

4.0, Pantelej, Studenička, Lift

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta...... više

180.000€ (1 208 €/m²)

  • 4 soba
  • 149m²
  • 4/4 spratova

Plac, Gornja Vrežina, 523m2

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se plac površine 523m2 u naselju Gornja Vrežina. Plac je po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljiste. Front placa je oko 30m, ima... više

30.000€ (57 €/m²)

  • 523m²

Plac, Gornja Vrežina, 875m2

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se plac površine 875m2 u naselju Gornja Vrežina. Plac je po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljiste po kulturi vinograd 3. klase.... više

17.520€ (20 €/m²)

  • 875m²

Plac, na putu za s. Kamenica, 1289 m2!

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, površine 1289 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen... više

9.000€ (6 €/m²)

  • 1289m²

Plac, na putu za s. Kamenica, 1388 m2!

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, površine 1388 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen... više

9.500€ (6 €/m²)

  • 1388m²

Na prodaju plac površine 2028 m2, vikend naselje Gornji Matejevac

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju u Gornjem Matejevcu. Odlična lokacija za porodično stanovanje u prelepom prirodnom ambijentu... više

63.500€ (31 €/m²)

  • 2028m²

Fin plac za gradnju, 1615m2, Fazanerija, Podvinik

Fazanerija, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju Fazanerija na Podviniku. Ukupna površina placa je 1615m2. Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište.... više

41.500€ (25 €/m²)

  • 1615m²

Lux porodična kuća, 250m2, plac 211m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta,... više

237.000€ (948 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.35m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.630€ (1 815 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća, Jagodin mala, Pantelej

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Jagodin mali, na Panteleju, uknjižene površine 121m2 sa pomoćnim objektom 25m2 i garažom 17m2, na placu površine 384m2. Nalazi... više

140.000€ (1 157 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje

Plac, Malčanska petlja

Malča, Pantelej, Niš

Prodajemo plac u Malči u neposrednoj blizini Malčanske petlje. Plac nije do glavnog puta, ali postoji prilaz kojim se dolazi do istog. Ukupna... više

39.799€ (17 €/m²)

  • 2268m²

Plac, gradsko građevinsko zemljiste, 1483m2, Mali Vinik

Vinik, Pantelej, Niš

Prodaje se parcela na jugozapadnoj padini Vinika. Parcela je po vrsti gradsko građevinsko zemljiste, po kulturi pašnjak 5. klase. Oblik parcele... više

16.000€ (10 €/m²)

  • 1483m²

Odlična ponuda! Plac 2495m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u vikend naselju Donji Matejevac, u blizini preduzeća PIK- Niš. Plac je uknjižene površine 2495m2, lepog pravougaonog... više

52.000€ (20 €/m²)

  • 2495m²

Plac za gradnju, Donja Vrežina, 1092m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju, gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1092 m2. Nalazi se pored asfaltnog puta u donjem delu Donje Vrežine,... više

44.990€ (41 €/m²)

  • 1092m²

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji na Panteleju

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji, uskoro useljiv. Stan se nalazi na 1. spratu, zapadno je orjentisan, ispod je visoko prizemlje. Zgrada ima... više

145.000€ (1 986 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 73m²
  • 1.sprat