Prodaja, agencija sanema nekretnine 4864

Pronađeno 207 oglasa

ODLIČNA KUĆA

Mlake, Sombor

KUĆA U vrlo lepom delu Mlaka, na uglu dve ulice, se prodaje kuća od 114m2 na parceli od 443m2. Kuća je mešovite građe, izolovana, u odličnom... više

54.000€ (473 €/m²)

  • 114m²
  • .sprat

NJIVA 1. KLASE

Šikara, Sombor

Prodaje se odlično poljoprivredno zemljište, 7938m2, njiva prve klase , pored puta. Zemljište se redovno održava, i sada je pod zasadom kukuruza.... više

24.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

ETNO KUĆICA

Gradska Lokacija, Titel

KUĆA! TITEL! Na prodaju kuća spolja oċuvanih etno elementa sa renoviranim delovima,površine 88 m² na prostranom placu od 1800 m², idealna za... više

41.200€ (468 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

NJIVA PRVE KLASE!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE! Njiva 1.klase je na potesu između Kljajićeva i Čonoplje.Površine 9950m2.,na kojoj su zasađena oko 430 stabala lešnika,... više

41.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

SPRATNICA BLIZU CENTRA GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! U okviru Venca,nedaleko od samog centra grada,nalazi se kuća,površine 214m2,u dve stambene etaže,ali koja može funkcionisati i kao jedan... više

72.000€ (336 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/1 spratova

MODERAN-DUPLEX STAN!

Centar, Sombor

STAN! Širi centar,početak Selenče na odličnoj poziciji,zgrada od žute fasadne cigle,odlične gradnje,se nalazi stan od 130m2 uknjižen,raspoređen... više

107.500€ (826 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 130m²
  • 4/4 spratova

ODLIČNA LOKACIJA

Mlake, Sombor

KUĆA!Centar-Mlake,dve kuće na placu od 811m2,jedna je stara i kompletno za rusenje,a druga je novija,kompletno opremljena za život,trosobna,prizemna,bez... više

90.000€ (342 €/m²)

  • 263m²
  • .sprat

ŠIRI CENTAR – KUĆA SA VELIKIM PLACEM I GARAŽOM!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća od 93 m² na placu od 7 ari, idealna za porodičan život ili investiciju, smeštena u mirnom i prijatnom kraju.... više

103.000€ (1 107 €/m²)

  • 93m²
  • .sprat

MALA KUĆA

Goge, Sombor

Blizu Vidovđanske ulice se prodaje kuća od 70m2 sa pomoćnim objektima od 19m2 na parceli od 278m2. Kuća je čvrste gradnje, ima pretsoblje, dve... više

38.200€ (545 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

MODERNA PORODIČNA KUĆA!!!

Goge, Sombor

U mirnom delu Sombora, u naselju Goge, nalazi se prostrana porodična kuća od čvrste gradnje, sa veoma debelim zidovima koji pružaju odličnu... više

200.000€ (1 418 €/m²)

  • 141m²
  • /1 spratova

KUĆA NA LEPOJ LOKACIJI!

Selenča, Sombor

KUĆA Na jednoj od najlepših lokacija u gradu se prodaje kućča od 128m2, na parceli od 811m2. Kuća je čvrste gradnje, održavana, sve sobe su... više

226.600€ (1 770 €/m²)

  • 128m²
  • 1/1 spratova

KUĆA SA LOKALOM!!!

Mlake, Sombor

Na prodaju kuća od 152m2 na placu od 323m2, nalazi se na uglu Beogradske, izlazi na dve ulice. Kuća u prizemlju ima poslovni prostor od 86m2,jedan... više

82.000€ (539 €/m²)

  • 152m²
  • .sprat

SPUŠTENA CENA! POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE!

Okolina, Sombor

SPUŠTENA CENA! POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE, NJIVA 1.KLASE na 1km od Žarkovca, velicine 42a. Na parceli ima puno različitih voćki, jabuke, kruške,kajsije,... više

21.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

ODLIČNA POSLOVNO-STAMBENA PRILIKA!

Centar, Sombor

STAN! APARTMANI! U samom Centru grada,pešačkoj zoni,u objektu koji je sačuvao svoju istoriju kroz očuvane hodnike,terase,kovano gvoždje na ogradama,šalukatre,kamen... više

361.000€ (967 €/m²)

  • soba
  • 373m²
  • 1/1 spratova

PORODIČNO IMANJE

Josićko naselje, Sombor

PORODIČNO IMANJE! Na samo kilometar od centra grada! U sklopu parcele koja se proteže na oko 2000m2,nalazi se porodična stambena kuća,suteren+prizemlje+potkrovlje,uknjižena... više

360.000€ (461 €/m²)

  • 780m²
  • .sprat

CENTRALA

Okolina, Sombor

VIŠENAMENSKI OBJEKAT! Centrala, na glavnom putu prema Apatinu, prodaje se objekat veličine 106 m2 na placu od 876m2. Odlična lokacija, do puta,... više

33.000€ (311 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

VILA! APATIN!

Širi centar, Apatin

KUĆA! APATIN, blizu Dunava, prodaje se vila veličine 195m2 na 3 etaže. Poseduje 12 soba, kompletno nameštenih, TV, klima, kablovska. Svaka soba... više

108.200€ (554 €/m²)

  • 195m²
  • .sprat

LOKAL U CENTRU KULE!!

Centar, Kula

Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 87 m², u centru Kule, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji – idealan za razne vrste delatnosti!... više

89.700€ (1 031 €/m²)

  • 87m²
  • .sprat