Prodaja, agencija sanema nekretnine 4864

Pronađeno 207 oglasa

EXTRA PONUDA! VRHUNSKI STAMBENO-POSLOVNI OBJEKAT !PRODAJA ILI NAJAM

Selenča, Sombor

POSLOVNO-STAMBENI OBJEKAT! SELENČA! Kao i u svakom gradu koji se razvija tako i u Somboru,život i potrebe zaposlenog čoveka se sele na mesta... više

550.000€ (727 €/m²)

  • 756m²
  • Prizemlje/1 spratova

ČETVOROSOBAN STAN - ŠIRI CENTAR!

Centar, Sombor

ČETVOROSOBAN STAN! U širem centru grada, uknjižene stambene površine 128m2. Veoma prostrane sobe, kuhinja sa trpezarijom i špajzom, predsoblje... više

118.700€ (927 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 128m²
  • 2.sprat

Prodaja, Kuća, Sombor, Centar

Centar, Sombor

KUĆA ! Sombor je grad istorije i grad sa dušom, a ta duša sačuvana je u svim njegovim znamenitostima, jedna od njih je i kuća znatno uvučena... više

1.250.000€ (4 222 €/m²)

  • 296m²
  • .sprat

STAN NA PRIZEMLJU!

Selenča, Sombor

Prodaje se dvoiposoban stan površine 77 m², koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u mirnom i atraktivnom delu grada – Selenča. Stan je... više

85.000€ (1 103 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • Prizemlje/4 spratova

PLAC BLIZU KANALA

Josićko naselje, Sombor

Na prodaju plac od 675m2 u naselju na kraju Josićkog puta. Struja je dovedena do placa. Parcela je blizu kanala i pogodna za gradnju vikend... više

5.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA! GOGE

Goge, Sombor

KUĆA! U Gogama se prodaje kuća veličine 73m2 na placu od 400m2. Sastoji se od hodnika, 2 sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i toaleta. Iziskuje... više

45.000€ (616 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

STAN!

Selenča, Sombor

STAN! Na Staparskom putu se prodaje prostran dvosoban stan na 2.spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka,... više

82.800€ (1 235 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 2/4 spratova

PORODIČNA KUĆA U KLJAJIĆEVU!!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Kljajićeva, ukupne površine 151m², na placu od 11 ari. Kuća se sastoji od tri prostrane sobe,... više

30.000€ (198 €/m²)

  • 151m²
  • .sprat

APATIN! LOKACIJA ZA GRADNJU KOLEKTIVNOG TIPA!

Okolina, Apatin

KUĆA! APATIN,Centar,kod SUP-a,stara kuća pogodna za zidanje višestambenog objekta,zgrade do 4.sp.,ili za kompletnu adaptaciju u postojećim... više

123.600€ (235 €/m²)

  • 524m²
  • .sprat

KUĆA! ŽARKOVAC

Žarkovac, Okolina, Sombor

KUĆA! ŽARKOVAC, na Somborskom putu, prodaje se kuća veličine 124m2 na placu od 844m2. Sastoji se od predsoblja, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka,... više

51.500€ (415 €/m²)

  • 124m²
  • .sprat

SALAŠ U BILIĆU

Bilić, Okolina, Sombor

SALAŠ! Bilićko naselje,starije salašarsko domaćinstvo,kuće sa dodatnim prostorm 209m2,opremljeno za život,ekonomsko dvorište i zemlje okolo... više

51.500€ (246 €/m²)

  • 209m²
  • .sprat

PLAC! 3667m2 na prodaju!

Mlake, Sombor

Na prodaju je atraktivan plac površine 3667 m², smešten blizu Conopljanskog puta, sa voćnjakom i njivom prve klase. Ovaj plac ima direktan izlaz... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NEKADAŠNJI STUDIO ERNESTA BOŠNJAKA

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišni stan u centru grada od 72m2. Zgrada stana je nekadašnji studio Ernesta Bošnjaka koji se nalazi u lepo održavanom parku... više

103.000€ (1 430 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

Prodaje se renovirana kuća u Stanišiću od 102m2 na parceli od 1046m2. U kući je promenjena elektro i vodovodna instalacija, prozori su novi... više

29.000€ (284 €/m²)

  • 102m²
  • .sprat

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN

Selenča, Sombor

STOPIRANA PRODAJA! STAN! Na Novoj Selenci,u zgradi,se nalazi dvosoban stan od 59m2,klasičnog rasporeda prostorija., RENOVIRAN,ugradjena PVC... više

58.000€ (983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 4/4 spratova

STAN U CENTRU APATINA

Centar, Apatin

Prodaje se lepo održavan stan, odmah iza Lidla, od 77m2 na petom spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa izlazom... više

46.400€ (602 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • 5/5 spratova

ODLIČNA PRILIKA, KUĆA U BAČU!

Bač

KUĆA U CENTRU BAČA! Odlična porodična kuća u samom centru Bača, sa izlazom na dve ulice i lepo uređenim dvorištem, građena od čvrstog materijala... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

DVORIŠNA KUĆA! SOMBOR!

Mlake, Sombor

SOMBOR! MLAKE! Dvorišna kuća od 78m2. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo i ostava. DOBRO ODRŽAVANA! Čvrste... više

40.000€ (512 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat