Prodaja, agencija prizma nekretnine 2684

Pronađeno 114 oglasa

Više placevi jedan do drugog površina 4, 55a 5, 36a 5, 10a 5, 04a 5, 04a 4,

Striža, Okolina, Paraćin

Periferija grada 10 placeva od po 5 ari. Cena placeva je 1500e/ar Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu... više

6.825€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vikendica na prodaju

7. juli, Paraćin

Izuzetno lepa lokacija, struja priključena. Vredi pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu... više

30.000€ (508 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Kuća na prometnoj lokaciji u Paraćinu - smanjena cena

Novo Selo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja u kume je smešten poslovni prostor sa dnevnim boravkom, kuhinjom i kupatilo. Na spratu zasebni ulaz, tri spavaće... više

60.000€ (346 €/m²)

  • 173m²
  • .sprat

Izuzetno jeftina kuća

Centar (prva zona), Paraćin

Podrum poseduje veliki salon , ostavljeno mesto za kupatilo i wc. Tu je smešten i kotao za grejanje na čvrsto gorivo. Prizemlje kuće se sastoji... više

140.000€ (221 €/m²)

  • 632m²
  • .sprat

Va lokala 27m2+34m2 sa dozvolom za nadogradnju stambenog prostora

Centar (extra zona), Paraćin

Dozvola za nadogradnju 60m2, zemljiste uz zgradu 72m2 ukupno zemljiste 1,33 ar zamena za stan u Beogradu sa doplatom više

60.000€ (983 €/m²)

  • 61m²
  • .sprat

Komforan stan u izgradnji

Jagodina

Na prelepoj lokaciji u Jagodini.. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka i kuhinje, kupatilo, wc, predprostor, terasa... više

279.508€ (1 264 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 221m²
  • .sprat

Stambeno poslovni prostor

Centar, Paraćin

Lokal sa kućom se nalazi u samom centru Paraćina. Pogodan za sve delatnosti. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat

Tri lokala+stambeni deo

Centar, Paraćin

157m2 Stambeno poslovna zgrada (80m2 lokal+80m2 podrum+30m2 stambeni+80m2 potkrovlje 87m2 Porodična stambena zgrada. 121m2 Stambeno poslovna... više

180.000€ (335 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

Kuća za renoviranje

Vrapčane, Paraćin

Plac u suvlasništvu, nedeljiv, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. više

21.500€ (190 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

Šumsko zemljište sa šumom

Grza, Okolina, Paraćin

Lokacija: 500m od jezera glavnim putem prema Sisevcu. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu... više

18.687€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stambeno poslovni prostor

4. juli, Paraćin

Opremljen rashladnim uređajima i opremom za duboko zamrzavanje više

180.000€ (300 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat

Prodaje se plac blizu reke Crnice u Paraćinu

Jagodnjak, Paraćin

Prodaje se plac blizu reke Crnice u Paraćinu, u mirnom delu grada. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

LUKS KUĆA

Centar, Paraćin

KUĆA NA IZUZETNO LEPOJ LOKACIJI. VREDI POGLEDATI, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Našu kompletnu ponudu nepokretnosti... više

180.000€ (937 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat

Dvoiposobni renovirani stan

Jagodnjak, Paraćin

U ponudi stan koji se sastoji od ulaznog jodnika kombinovane sobe i dve spavaće sobe. Stan je renoviran poćev od kupatila pa do zamena podova... više

51.000€ (1 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • .sprat

Spratna kuća sa etažnim grejanjem

Gloždak, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo, dve spavaće sobe, na spratu tri spavaće sobe... više

105.000€ (532 €/m²)

  • 197m²
  • .sprat

Kompletno renovirani stan

Centar, Paraćin

U ponudi trosobni stan niže spratnosti, renoviran, stolarija pvc, grejanje gas, podno. Stan se prodaje sa nameptajem. Stan se sastoji od ulaznog... više

85.000€ (1 214 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • .sprat

Prodaja, Plac, Paraćin, Okolina, Lebina

Lebina, Okolina, Paraćin

više

1.744€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kompletno opremljen i namešten stan

Gloždak, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u spavaću sobu, kombinovanu sobu, kupatilo. Stan poseduje dve terase. Stan je odmah... više

78.000€ (1 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 78m²
  • .sprat