Prodaja, agencija prizma nekretnine 2684

Pronađeno 114 oglasa

Prodaje se plac blizu reke Crnice u Paraćinu

Jagodnjak, Paraćin

Prodaje se plac blizu reke Crnice u Paraćinu, u mirnom delu grada. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća sa poslovnim prostorom-zamena za Vrnjačku Banju

Gloždak, Paraćin

Stambeni prostor 400m2 poslovni prostor 80m2 osnova kuće 162m2 više

100.000€ (208 €/m²)

  • 480m²
  • .sprat

Plac u Lešju blizu Manastira Presvete Bogorodice

Lešje, Okolina, Paraćin

Izuzetno lepa i mirna lokacija ispod planine Baba na blagoj uzvišici sa prelepim pogledom. Za one koji vole mir vredno pogledati. Hvala što... više

6.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ukrovljena kuća sa placem pored puta paraćin-Zaječar

Izvor, Okolina, Paraćin

U ponudi izidana kuća od cigle, razvedena struja..stlarija drvena. Lokacija izvanredna. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas.... više

18.000€ (187 €/m²)

  • 96m²
  • .sprat

KUĆA NA EKSTRA LEPOJ LOKACIJI

4. juli, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana... više

130.000€ (670 €/m²)

  • 194m²
  • .sprat

Komforna kuća

Gloždak, Paraćin

U ponudi komforna kuća koja se sastoji od suterenskog dela sa garažom, prizemlja sa kuhinjoiom i trpezarijom,, kupatilo, na spratu tri spavaće... više

108.000€ (327 €/m²)

  • 330m²
  • .sprat

Hitno se đrodaje parceča u Krivom Viru, BOLJEVAC

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Parcela udaljena od puta Paraćin Zaječar 1km, od sela 2km. Pogodna za različite namene . Deo parcela je obrastao šumom. Za keš kupce dogovor.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan 60m2+terasa 5m2+garaža 24m2 sa strujom. Moguće plaćanje 10000 eura na 4

Centar, Paraćin

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

Renovirani stan

Centar, Paraćin

Stan ima izuzetno lep raspored. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, špajz, velika terasa. Stolarija... više

42.000€ (792 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • .sprat

Placevi različitih veličina, Petlovac,

Karađorđevo brdo, Paraćin

Cena je izražena po aru površine., 1.plac 90m2, 3521/6 2.plac 11,31 ari 3.plac 6,60ari 4.plac 4,70 ari 5.plac 9,40 ari 6.plac 10,11ari 7.plac... više

4.750€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovna hala 760m2

Ćićevac

Sama Hala ima dužinae 40m, širinu 15m. visinu 6m. Sama hala ima površinu 600m2, kancelarijski i salonski deo 160m2, Struja je trofazna, voda... više

240.000€ (315 €/m²)

  • 760m²
  • .sprat

Stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više

33.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • .sprat

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Karađorđevo brdo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Poaeduje četiri prostorije, dva kupatila, veliku terasu. Uz kuću je sagrađena i garaža površine 22m2.... više

67.000€ (567 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Kuća renovirana-dve stambene celine

Dankovo, Paraćin

+pomoćni objekti 99m2 U cenu kuće uračunat veći deo nameštaja. Stolarija pvc, krov kompletno renoviran. više

70.000€ (1 060 €/m²)

  • 66m²
  • .sprat

Nova kuća sa garažom i nameštajem

Gloždak, Paraćin

Kuća sa velikim placem (11,62a)se nalazi na periferiji grada, izidana je od čvrstog materijala. Poseduje 4 spavaće sobe, dva dnevna boravka,... više

60.000€ (182 €/m²)

  • 329m²
  • .sprat

Plac u Dankovu

Dankovo, Paraćin

Struja do placa više

4.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u centralnom delu Ćićevca

Centar, Ćićevac

Na velikom placu se prodaje kuća sa tvrdom ploćom površine 105m2, kao i pomoćni objekat površine 50m2. Kuća poseduje i podrum kao plac površine... više

70.000€ (451 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Kuća na selu blizu Bojnika

Bojnik

Veliki plac na kome se nalazi Porodična stambena zgrada i pomoćna zgrada. U kući postoji priključak struje, voda bunarska sa hidroforom. Hvala... više

21.000€ (403 €/m²)

  • 52m²
  • .sprat