Prodaja, agencija prizma nekretnine 2684

Pronađeno 113 oglasa

Plac na prodaju

Petlovac, Paraćin

Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac sa ribnjakom

Okolina, Paraćin

Ribnjak se nalazi na pola puta Mirilovac - Lebina sa zemljištem u površini od 3 hektara. Sam ribnjak zauzima površinu od 30 ari, uz njega postoji... više

73.000€ (104 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 700m²
  • .sprat

Stan u prodaji niže spratnosti-zidana garaža se prodaje za 5000 eur-a

Centar, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u: kuninju, dnevni broravak sa terasom, spavaću sobu sa terasom, kupatilo renovirano,... više

58.000€ (935 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • .sprat

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Karađorđevo brdo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Poaeduje četiri prostorije, dva kupatila, veliku terasu. Uz kuću je sagrađena i garaža površine 22m2.... više

67.000€ (567 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Kuća sa poslovnim prostorom-zamena za Vrnjačku Banju

Gloždak, Paraćin

Stambeni prostor 400m2 poslovni prostor 80m2 osnova kuće 162m2 više

100.000€ (208 €/m²)

  • 480m²
  • .sprat

Plac u Lešju blizu Manastira Presvete Bogorodice

Lešje, Okolina, Paraćin

Izuzetno lepa i mirna lokacija ispod planine Baba na blagoj uzvišici sa prelepim pogledom. Za one koji vole mir vredno pogledati. Hvala što... više

6.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Tri lokala+stambeni deo

Centar, Paraćin

157m2 Stambeno poslovna zgrada (80m2 lokal+80m2 podrum+30m2 stambeni+80m2 potkrovlje 87m2 Porodična stambena zgrada. 121m2 Stambeno poslovna... više

180.000€ (335 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

Prodaje se lokal na prometnoj lokaciji.

Gloždak, Paraćin

Lokal je pogoddan za različite namene. Sastoji se od prizemlja sa sanitarnim čvorom i sprata. Sprat lokala je funkcionalno povezan sa prizemljem.... više

180.000€ (569 €/m²)

  • 316m²
  • .sprat

Kuća u mirnom delu grada

Gloždak, Paraćin

Kuća poseduje četiri etaže. Dve etaže imaju posebn ulaz. Jedna je celina suteren i prizemlje, druga sprat i potkrovlje. Stolarija pvc i drvena,... više

139.000€ (330 €/m²)

  • 420m²
  • .sprat

Kuća na prometnoj lokaciji u Paraćinu - smanjena cena

Novo Selo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja u kume je smešten poslovni prostor sa dnevnim boravkom, kuhinjom i kupatilo. Na spratu zasebni ulaz, tri spavaće... više

60.000€ (346 €/m²)

  • 173m²
  • .sprat

Plac povoljno - Karađorđevo brdo Petlovac

Petlovac, Paraćin

Plac-njiva sa pogledom na grad. Mirna lokacija. Pored placa prolazi struja, voda, gas. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas.... više

22.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ograđen plac-Striža

Striža, Okolina, Paraćin

više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan Rezidencija - prestižno stanovanje

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

130.500€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • .sprat

Plac na putu Raševica- Potočac (blizu pumpe Vukašinović)

Potocac, Okolina, Paraćin

50metara od pumpe Vukašinović prema Potočcu dve parcele 23,64ari+4,24ari više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Hitno se prodaje Stambeno poslovni objekat na magistralnom putu Paraćin-Zaječ

Grza, Okolina, Paraćin

U ponudi poslovni objekat na vrlo lepoj lokaciji. na objektu je potrebno renoviranje. Pogodan za ugostiteljstvo, izdavanje soba... Hvala što... više

35.000€ (196 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

Plac pogodan za različite namenez

Popović, Sopot, Beograd

Uz plac prolazi dovod električne energije i vode. Za kupca od akcije dobra investicija. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas.... više

29.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Striškom naselju

Striža, Okolina, Paraćin

Plac pogodan za individualnu stambenu gradnju. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. više

15.240€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća za renoviranje

Vrapčane, Paraćin

Plac u suvlasništvu, nedeljiv, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. više

21.500€ (190 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat