Prodaja, agencija prizma nekretnine 2684

Pronađeno 114 oglasa

Stambeno poslovni objekat na prometnoj lokaciji

Zmič, Paraćin

Objekat se sastoji od prizemnog poslovnog dela površine 208m2, pogodan za razne vrste delatnosti i spratnog stambenog dela. Na placu postoji... više

159.000€ (278 €/m²)

  • 570m²
  • .sprat

Stan u centru grada

Centar, Paraćin

više

56.700€ (900 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • .sprat

Voćnjak nadriven i zaštićen zaštitnom ogradom sa pomoćnim objektom

Jagodnjak, Paraćin

U ponudi voćnjak koji može biti i građevinsko zemljište, Na placu postoji pomoćni objekat nastrešica površine 82m2. Lokacija gradska, blizu... više

320.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaju s dve kuće sa poslovnim prostorom

Gloždak, Paraćin

Porodična kuća sa potkrovljem 250m2, lokal 25m2, manja kuća sa zasebnim ulazom 45m2, garaža 15m2, podrum 16m2, u odličnom stanju sa svim priključcima.... više

160.000€ (484 €/m²)

  • 330m²
  • .sprat

Ukrovljena kuća legalizovana

Gloždak, Paraćin

Prodaje se izidana i ukrovljena kuća, koja poseduje suterenski deo sa garažom i dva sprata. Kuća se nalazi u mirnom delu grada. Osnova kuće... više

50.000€ (114 €/m²)

  • 437m²
  • .sprat

Stambeno poslovni objekat (radionica+stambeni prostor)

Okolina, Paraćin

U ponudi Stambeno poslovni objekat različite namene sa kanalom površine 126m2 na vrlo prometnoj lokaciji + Porodična stambena zgrada površine... više

95.000€ (519 €/m²)

  • 183m²
  • .sprat