Za upit Novi Sad nova Detelinara pronađeno 145 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101179 CENA 140.000 e +3% agencijska provizija. Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 261250€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101552. CENA stana 261250e + 3% agencijske provizije. Stan je u fazi kompletnog renoviranja, slike stana koje vidite su dok... više

261.250€ (2 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101536 - CENA je 140 000 plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Novoj Detelinari. Stan se sastoji... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/7 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka--1092108 Troiposoban stan na Novoj Detelinari. Kuhinja i trpezarija odvojene šankom od dnevnog boravka. U sve prostorije... više

200.000€ (2 325 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 99200€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102573 - CENA 99.200 + 3 % AGENCIJSKA PROVIZIJA--- Prodaje se lepa. komforna garsonjera na Novoj Detelinari, na odličnoj... više

99.200€ (3 200 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 4/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 273000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101933 -CENA 270 000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen četvorosoban stan na Novoj Detelinari. Stan je novije gradnje,... više

273.000€ (2 967 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102182 - Cena je 145 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se iz dnevnog... više

145.000€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 4/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102551 CENA 127.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTEN jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj... više

127.000€ (3 175 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099711. CENA 190.000e + agencijska provizija od 3%. Odlična lokacija, blizina detelinarske pijace, parking obezbeđen za stanare... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 6/7 spratova

Prodaja Dvoiposobnog Stana Nova Detelinara | 63 m² | Lift | TERASA | DVA TOALE

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene... više

184.500€ (2 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000500

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Izdvajamo iz ponude odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog... više

195.700€ (3 156 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen jednosoban stan ID#1001204

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen, svetao jednosoban stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizina Novosadskog sajma,... više

97.850€ (3 494 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • 4.sprat