Novi Sad centar blok 62 do 100000 evra dubocica novogradnja (72 oglasa)

Novi Sad, Satelit, , 2.0, 31m2, 85250EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126972, I/VI. *SATELIT LUX* 31 m2 sa 1 spavacom sobom. Cena je SA PDV - NOVA LOKACIJA sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora... više

85.250€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 31m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 0.5, 27m2, 81526EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 133919, I/III, terasa. *LIMAN 5 LUX Garsonjera 27 m2 PROMO CENA sa terasom SA PDV, SA PDV *NOVA LOKACIJA*, - PROMO CENA! Vrhunska... više

81.526€ (3 019 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Satelit, , 2.0, 35m2, 96250EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126516, I/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* - 35 m2 - 1 spavaca soba. Cena je SA PDV, NOVA LOKACIJA u izgradnji, sa izlazom na... više

96.250€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 1/7 spratova

Garaža u centru Novog Sada, 17m² – zaboravite na traženje parkinga! - 39.0

Centar, Novi Sad

Na prodaju komforna garaža površine 17m², smeštena na -1 nivou stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Garaža je opremljena rolo vratima... više

39.000€ (2 294 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Obratite pažnju, ne propustite, poodmakla faza radova, Dvosoban stan sa fantas

Petrovaradin, Novi Sad

Želite mir i jutarnji cvrkut ptica, na lokaciji sa koje ste u centru Novog Sada za 7 minuta. Želite spoj kvaliteta, konfora i najbolje cene.... više

89.810€ (1 871 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Centar, Arse Teodorovića, 2.0, 22m2, 60000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130670, PR/II, dupleks, terasa, renoviran, stara gradnja. Prodaje se potpuno opremljen stan u strogom centru Novog Sada,sve je... više

60.000€ (2 727 €/m²)

  • 2 soba
  • 22m²

PRODAJA PARKING MESTA NOVI SAD

Nova detelinara, Novi Sad

U ponudi je uknjiženo parking mesto u Sajam kompleksu, na veoma traženoj i frekventnoj lokaciji u Novom Sadu. Parking se nalazi u uređenom kompleksu... više

18.540€ (1 545 €/m²)

  • 12m²
  • .sprat

Garsonjera 23 m², Stari Grad blizu bulevara Oslobodjenja, Novi Sad, 4. sprat

Stari Grad, Novi Sad

Na vrhunskoj lokaciji u Novom Sadu, u delu Stari Grad, nalazi se ovaj funkcionalan stan površine 23 m². Pozicioniran na 4. spratu, predstavlja... više

89.610€ (3 896 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 23m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar, , 1.0, 25m2, 45000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjizen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pesackoj zoni u centru grada. Pogodan... više

45.000€ (1 800 €/m²)

  • 25m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – jednoiposoban stan 35m2 Mišeluk, grejanje na topl

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju jednoiposoban stan površine 35m2 na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji – Mišeluk. Nekretnina je funkcionalno... više

66.950€ (1 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad – jednoiposoban stan 35m2 Mišeluk, grejanje na topl

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju jednoiposoban stan površine 35m2 na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji – Mišeluk. Nekretnina je funkcionalno... više

66.950€ (1 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Novi Sad, Čelarevo, , 2.0, 53m2, 64000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban FRANCUSKI... više

64.000€ (1 207 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1.sprat