Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Lokal, Kalča

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski... više

34.000€ (1 360 €/m²)

  • 25m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju plac u Radnoj zoni Donje Međurovo, površine 4091 m2.

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Radnoj zoni Donje Međurovo kod postojećih fabrika.Plac se sastoji iz dve parcele pravougaonog oblika ( 25... više

143.500€ (35 €/m²)

  • 4091m²

Dve kuće sa placem 65.39 ari, put za Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju dve kuće, veća i manja, sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 65,39 ari u jednom komadu. Kuće su potpuno... više

110.000€ (440 €/m²)

  • 250m²
  • 1.sprat

Plac, Minovo naselje, 4106m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za selo Bubanj površine 4106m2, gradsko građevinsko zemljište. Plac izlazi na asfaltni put, ulazni front 16m, dužina... više

211.500€ (51 €/m²)

  • 4106m²

Porodična kuća u Gornjem Matejevcu, 140 m2

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća u Gornjem Matejevcu. U osnovi je 70 m2, a ukupna površina 140 m2, nalazi se na placu od 9 ari. Sastoji se od ukopanog... više

61.860€ (441 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Plac, industijska zona Donje Međurovo, 2511m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2511m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

52.000€ (20 €/m²)

  • 2511m²

Građevinsko zemljište u Popovcu 58 ari

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu, 58 ari. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se na asfaltiranoj ulici sa mogućnošću priključka na struju, vodu... više

90.000€ (15 €/m²)

  • 5797m²

Kuća u strogom centru, 120m2 na placu od 540m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u strogom centru grada, 120 m2 na placu od 5,4 ara, 550.000e. Iako u srcu grada, izolovana je od buke i gradske vreve... više

550.000€ (3 437 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište u Vrtištu, 48 ari

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na granici Vrtišta i Mezgraje, 48 ari, 11.000e. Parcela se nalazi u naseljenom delu mesta i na njoj postoji... više

11.000€ (2 €/m²)

  • 4769m²

Plac 5592m2, Gornja Toponica, Restoran Holivud

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Gornjoj Toponici. Plac je površine 5592m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je poljoprivredno zemiljište, ali se... više

39.100€ (6 €/m²)

  • 5592m²

Plac 5521m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 5521m2. Plac je zemiljište u građevinskom području. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo... više

28.600€ (5 €/m²)

  • 5521m²

Lep plac za gradnju, 755m2, na putu Mezgraja-Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u blizini vikend naselja na putu iz Mezgraje ka Donjoj Toponici. Odlična lokacija za porodično stanovanje... više

14.500€ (19 €/m²)

  • 755m²