Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Dvosoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na vrhunskoj lokaciji, idealnoj za miran i kvalitetan život, ali i kao sigurna investicija. Stan... više

88.000€ (2 095 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

172.150€ (2 494 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 4/7 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima.... više

116.000€ (1 784 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/7 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

157.885€ (2 356 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/8 spratova

Plac, industijska zona Donje Međurovo, 2511m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2511m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

52.000€ (20 €/m²)

  • 2511m²

Stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

133.000€ (1 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 3/3 spratova

Plac na prodaju 2056m2, Paljina

Paljina, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac 2056 m2 , poljoprivredno zemljište u Paljini , uknjižen , vlasništvo 1 kroz 1 . više

7.000€ (3 €/m²)

  • 2056m²

Pasi Poljana, plac, 1137 m2

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Pasi Poljani u blizini novog groblja na glavnom putu za Doljevac , površine 1137 m2, gradsko građevinsko zemljište. Plac... više

47.000€ (41 €/m²)

  • 1137m²

Lokal, Kalča

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski... više

34.000€ (1 360 €/m²)

  • 25m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju plac u Radnoj zoni Donje Međurovo, površine 4091 m2.

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Radnoj zoni Donje Međurovo kod postojećih fabrika.Plac se sastoji iz dve parcele pravougaonog oblika ( 25... više

143.500€ (35 €/m²)

  • 4091m²

Dve kuće sa placem 65.39 ari, put za Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju dve kuće, veća i manja, sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 65,39 ari u jednom komadu. Kuće su potpuno... više

110.000€ (440 €/m²)

  • 250m²
  • 1.sprat

Plac, Minovo naselje, 4106m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za selo Bubanj površine 4106m2, gradsko građevinsko zemljište. Plac izlazi na asfaltni put, ulazni front 16m, dužina... više

211.500€ (51 €/m²)

  • 4106m²