Za upit Nis nekretnine pronađeno 1302 oglasa

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 43.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

78.660€ (1 829 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju garaza na Obilicevom vencu

Obilićev venac, Medijana, Niš

više

21.000€ (1 750 €/m²)

  • 12m²
  • po.sprat

Na prodaju jednosoban stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više

75.190€ (1 978 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova

Top Lokacija! 2.5 stan u NOVOGRADNJI, povraćaj PDV-a

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, prodaje se NOV 2.5 stan, 61.75m2, na sjajnoj lokaciji na 1. spratu od 3 u zgradi sa bešumnim liftom. Sastoji se iz prostrane... više

154.350€ (2 530 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova

Prodaje se garaza u novogradnji

Marger, Medijana, Niš

više

18.000€ (1 636 €/m²)

  • 11m²
  • .sprat

Kupujem Kucu u NIs i okolinu 062330904

NIS, PANTALEJ, Niš

KUPUJEM KUCU HITNO NA OPSTINI PANTALEJ ISPLATA U KES. 062330904 više

80.000€ (800 €/m²)

  • 100m²
  • Visoko prizemlje.sprat