Za upit nekretnine Sremska Kamenica pronađeno 62 oglasa

Na prodaju kuca u Sremskoj Kamenici

Sremska Kamenica

Na prodaju kuća u Sremskoj Kamenici – odmah useljiva, bez ulaganja! Prodaje se funkcionalna i očuvana porodična kuća od 220m² stambenog prostora... više

240.000€ (960 €/m²)

  • 250m²

Troiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 247200€

Centar, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090331 Na prodaju uknjižena velika porodična kuća od 167m2 u centru Sremske Kamenice. Kuća je sastavljena od velikog predsoblja... više

247.200€ (1 480 €/m²)

  • 167m²

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 257500€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3089592 - Uknjižena komforna spratna kuća u Sremskoj Kamenici na Čardaku. Na placu od 700 m2 nalaze se još i letnja kuhinja,... više

257.500€ (1 170 €/m²)

  • 220m²

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 272800€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1101517 Cena stana i garaznog mesta sa PDV-om 272.800 e + 3% agencijske provizije. Na manje od deset minuta vožnje od Novog... više

272.800€ (2 200 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

LOKAL SREMSKA KAMENICA, 280420€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 8089611 Lokal se prodaje se u sirovom stanju, cena je sa PDVom. 150m2. više

280.420€ (1 869 €/m²)

  • 150m²

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 280980€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1092451 - CENA sa PDV-om. Četvorosoban PENTHOUSE u novoj kvalitetnoj zgradi u Sremskoj Kamenici sa panoramskim pogledom.... više

280.980€ (2 265 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Dvosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 288400€

Bocke, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Bocke, plac površine 4.061m2 sa vikend kućom od 21m2.+++ Agencijska oznaka 3090882, odličan plac na Bockama. Povšine 4.061m2.... više

288.400€ (13 733 €/m²)

  • 21m²

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 290000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1097931 CENA 290.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 317240€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093696 Cena sa PDV-om. Četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine... više

317.240€ (2 832 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 319300€

Vojinovo, Sremska Kamenica

Kuća novije gradnje , prazna, šestosobna,neuseljavana +++ Agencijska oznaka kuće 3091472 , Sremska Kamenica, Vojinovo .Oglašavamo prodaju šestosobne... više

319.300€ (1 451 €/m²)

  • 220m²

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 333440€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093722 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji po smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

333.440€ (3 059 €/m²)

  • 3 soba
  • 109m²
  • 1/2 spratova

Petosoban stan SREMSKA KAMENICA, 356640€

Popovica, Sremska Kamenica

više

356.640€ (2 584 €/m²)

  • 5 soba
  • 138m²
  • 2/3 spratova