Za upit nekretnine Sremska Kamenica pronađeno 62 oglasa

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 153550€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1098902 - Cena je 153 550e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se trosoban ,uknjižen stan bez tereta i zabeležbi na Tatarskom... više

153.550€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/3 spratova

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 154500€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3090028 - Uknjižena manja kuća centralnom delu Čardaka, Sastoji se iz dva nivoa, ali suteren nije uknjižen. Dva dnevna boravka,... više

154.500€ (908 €/m²)

  • 170m²

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 160000€

Miseluk, Sremska Kamenica

Agencijska šifra 1102552... CENA sa PDV-om 160.000 e + 3 % provizije... UKNJIŽEN troiposoban stan u novoj zgradi na Mišeluku. Grejanje na toplotne... više

160.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 2/3 spratova

Plac Paragovo-gradjevinski sa dva prilaza

Sremska Kamenica

Na prodaju plac – Paragovo, Petrovaradin (Novi Sad) Prodaje se atraktivan građevinski plac površine 1680 m² na odličnoj lokaciji u naselju Paragovo,... više

168.000€ (100 €/m²)

  • 1680m²

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 170000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1102226 - Cena 172 000 eur-a + 3% agencijske provizije. Na prodaju trosoban stan od 58m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji,... više

170.000€ (2 931 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100509 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1101529 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 2/3 spratova

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 175100€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3079568 - Uknjižena kuća u Sremskoj Kamenici na placu od 580 m2. Šestosobna po strukturi. U katastru je upisana samo osnova... više

175.100€ (989 €/m²)

  • 177m²

PLAC SREMSKA KAMENICA, 180000€

Cardak, Sremska Kamenica

.Agencijska oznaka 7089996 - Cena 180000 + agencijska provizija 3%. Plac sa blagom kosinom, pogodan za izgradnju porodične kuđe ili parcelisanje... više

180.000€ (78 €/m²)

  • 2299m²

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 183590€

Popovica, Sremska Kamenica

više

183.590€ (2 039 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 184000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093719 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji po smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

184.000€ (3 172 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 199950€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102151 CENA 199.950e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen trosoban stan na Tatarskom... više

199.950€ (2 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/2 spratova