Za upit nekretnine Paracin pronađeno 236 oglasa

Parcela pogodna za razne delatnosti

Gloždak, Paraćin

Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kompletno renovirani stan

Centar, Paraćin

U ponudi trosobni stan niže spratnosti, renoviran, stolarija pvc, grejanje gas, podno. Stan se prodaje sa nameptajem. Stan se sastoji od ulaznog... više

85.000€ (1 214 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • .sprat

Stan u dva nivoa-centar grada

Centar, Paraćin

Stan se sastoje od dve etaže. Na prvoj etaći je kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo, drugs etsžs de sastoji od dve spavaće sobe.... više

63.000€ (863 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • .sprat

Hitno se prodaje stan u centru Paraćina

Centar, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sai trpezarijom, kupatilo, terasa, podrum. Stan je renoviran, stolarija... više

60.000€ (1 071 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • .sprat

Stan u prodaji niže spratnosti-zidana garaža se prodaje za 5000 eur-a

Centar, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u: kuninju, dnevni broravak sa terasom, spavaću sobu sa terasom, kupatilo renovirano,... više

58.000€ (935 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • .sprat

Ukrovljena kuća

Gloždak, Paraćin

više

40.000€ (238 €/m²)

  • 168m²
  • .sprat

Izuzetna prilka-stan u Paraćinu

7. juli, Paraćin

Prodajemo izuzetno funkcionalan stan u Paraćinu na odličnoj lokacijii! Stan je praktičan i ekonomičan. Dobra vest je da sve što je na slikama... više

42.500€ (988 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/3 spratova

Dvosobna oaza mira u srcu grada

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno... više

64.000€ (1 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Dve hale

Šavac, Okolina, Paraćin

U neposrednoj blizini Paraćina na prodaju dve hale koje se mogu pretvoriti za različite namene. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili... više

83.030€ (190 €/m²)

  • 437m²
  • .sprat

Komforna kuća

Gloždak, Paraćin

U ponudi komforna kuća koja se sastoji od suterenskog dela sa garažom, prizemlja sa kuhinjoiom i trpezarijom,, kupatilo, na spratu tri spavaće... više

108.000€ (327 €/m²)

  • 330m²
  • .sprat

Prodaje se novi neuseljavani stan - odmah usljiv

Centar, Paraćin

Stan novosagrađeni, neuseljavan. Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji. Stan se sastojii od ulaznog hodnika, spavaće sobe , kuhinje sa... više

79.200€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • .sprat

Kuća na prometnoj lokaciji u Paraćinu - smanjena cena

Novo Selo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja u kume je smešten poslovni prostor sa dnevnim boravkom, kuhinjom i kupatilo. Na spratu zasebni ulaz, tri spavaće... više

60.000€ (346 €/m²)

  • 173m²
  • .sprat