Za upit nekretnine Paracin pronađeno 244 oglasa

Dvosobna oaza mira u srcu grada

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno... više

64.000€ (1 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Sredjena kuća u mirnom delu Gloždaka

Gloždak, Paraćin

Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća sa upotrebnom dozvolom, ukupno 4 spavaće sobe, smeštena u mirnom i porodičnom kraju . Ova... više

120.000€ (588 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje/2 spratova

Hala za renoviranje sa kancelarijskim delom

Žabare, Paraćin

Prodajemo uknjiženu legalizovanu halu do glavnog puta sa priključkom vode i struje (jačine 35kw) i većim placem od 70a Kanalizacija-septička... više

280.000€ (237 €/m²)

  • 1180m²
  • .sprat

Na prodaju lokal u samom centru

Centar, Paraćin

Nadohvat pesacke zone,fontane prodajemo lokal ,pogodan za mnoge delatnosti,spostveni biznis ili izdavanje !Mogucnost nadgradnje sprata ,i dobijanje... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat

Kuća na prodaju

Gloždak, Paraćin

Na prodaju kuća novije gradnje u mirnom delu grada,bez ikakvih ulaganja Kuća se prodaje sa svim stvarima više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat

Na prodaju lokal pored hotela Petrus

Centar, Paraćin

Prodajemo lokal na izuzetnoj lokaciji. Dobar je kao investicija jer je izdat sve vreme. Poseduje sopstveno grejanje-kotao na struju. Za više... više

70.000€ (833 €/m²)

  • 84m²
  • .sprat

POSLOVNI OBJEKAR-HALA OPREMLJEN ZA TEHNIČKI PREGLED-MOGUĆE KORIŠĆENJE I ZA

Centar, Paraćin

Objekat se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje čini linija za tehnički pregled vozila sa kanalom širine 5m i dužine 16,5 metara, visine... više

299.000€ (1 502 €/m²)

  • 199m²
  • .sprat

Tri lokala+stambeni deo

Centar, Paraćin

157m2 Stambeno poslovna zgrada (80m2 lokal+80m2 podrum+30m2 stambeni+80m2 potkrovlje 87m2 Porodična stambena zgrada. 121m2 Stambeno poslovna... više

180.000€ (335 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

Starija kuća do glavnog puta

Striško naselje, Paraćin

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2,... više

30.000€ (147 €/m²)

  • 203m²
  • .sprat

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli,jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična... više

80.000€ (160 €/m²)

  • 500m²
  • .sprat

Ozidana kuća na Karadjordjevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodajemo uknjiženu i legalizovanu kuću sa priključkom na struju . Kuću čine velika dnevna soba sa trpezarijom,kuhinja i kupatilo, a na spratu... više

31.000€ (135 €/m²)

  • 228m²
  • .sprat

Stan na prodaju

Centar, Paraćin

Na prodaju trosoban stan u strogom centru grada sa prelepim pogledom na grad. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje,... više

72.000€ (1 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2.sprat