Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9980 oglasa

Novogradnja 73,27m2, trosoban stan Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Prodaje se stan projektovane površine 73,278m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće... više

135.050€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/7 spratova

ATRAKTIVAN PLAC NA FRUŠKOJ GORI – IRIG / HOPOVO

Irig, Irig

Atraktivno zemljište, koje može biti pogodno za razne namene, kao što su stambena izgradnja, poljoprivreda ili investicije. Prodajemo plac ukupne... više

138.000€ (32 €/m²)

  • 4300m²

Plac, poljoprivredno zemljište, Matejevački put, 4751 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju lepa parcela pravougaonog oblika, trenutno poljoprivredno zemljište, 250 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena je... više

47.000€ (9 €/m²)

  • 4751m²

LOKAL/POSLOVNI PROSTOR KOD ARENE

Arena, Novi Beograd, Beograd

Odlican lokal/poslovni prostor u neposrednoj blizini Beogradske Arene I autoputa, na vrednoj lokaciji, u Bloku 25. Izvanredna gradnja, Energoprojektove... više

238.000€ (4 407 €/m²)

  • 54m²

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

167.960€ (2 269 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 1/4 spratova

Plac u Striškom naselju

Striško naselje, Paraćin

Prodajemo ravan i pravilan plac u gradjevinskom području pogodan za porodičnu gradnju ili drugu vrstu investicije. Širina do puta 20m Moguće... više

21.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 136000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100424 Cena stana 136.000 +3% agencijske provizije. . Na prodaju kompletno opremljen novim stvarima dvosoban stan na Salajci,... više

136.000€ (3 162 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju moderan trosoban stan u novogradnji – Palata Cvijićeva

Botanička bašta, Palilula, Beograd

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, idealan za porodicu ili investiciju. Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe Prostran... više

380.000€ (5 846 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 6/8 spratova

Poljoprivredno zemljište 90 ari, Konatice, Obrenovac - 9 000€

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 90 ari u Konaticama kod Obrenovca. Zemljište je druge klase i pogodno je za uzgajanje mnogih... više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se luksuzno renoviran trosoban stan - Centar 86m2

Centar, Novi Sad

U ponudi je luksuzno renoviran trosoban stan površine 86m2 smešten u mirnom delu centra Novog Sada. Stan se nalazi na drugom spratu stambene... više

293.250€ (3 409 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/4 spratova

+PALILULA VN 3841

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

RETKO U PONUDI! KUĆA - DUPLEX – PALILULA (Albanske Spomenice). U ponudi je kuća 1/1. Površina: 38 m² (katastar), 58 m² korisnog prostora.... više

230.000€ (6 052 €/m²)

  • 38m²
  • /1 spratova

Prodajem dvoiposoban stan Novi Sad-Rotkvarija

Rotkvarija, Novi Sad

Prodajem dvoiposoban stan 51m2. Stan se sastoji se od dnevnog boravka i još dve spavaće sobe,poseduje terasu kao i pripadajuću ostavu u podrumu. Nalazi... više

152.000€ (2 980 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 1/5 spratova