Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9981 oglasa

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 3.0, 59m2, 159300EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131327. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

159.300€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina, 119m2

Deliblato, Okolina, Kovin

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina kuća, 119m2, prizemlje, TA i peć na drva, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, pomoćni objekti... više

53.000€ (445 €/m²)

  • 119m²
  • Prizemlje

Trešnja, Koviona, gradjevinsko zemljište

Ripanj, Voždovac, Beograd

На продају земљиште у Рипњу – Ковиона, Равни гај, на 25 км од Београда. Укупна површина 105 ари, две парцеле – 90,23 ари земљишта у грађевинском... više

130.000€ (12 €/m²)

  • 10500m²

Novi Sad, Telep - Nameštena garsonjera ID#1000968

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Pavla Bakića. Nova garsonjera koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u blizini Bulevara patrijarha Pavla... više

66.950€ (2 479 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje/2 spratova

Industriski kompleks Žitorađa

Žitorađa, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju industriski kompleks u Žitorađi na placu od 1.86 ha. Kompleks se sastoji od 15 objekata koju su infrastrukturno povezani (put, voda,... više

1.700.000€ (182 €/m²)

  • 9300m²
  • Prizemlje

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska, 155m2, 4.0

Đeram Pijaca, Beograd

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska 155m2, 4.0, 1/2, grejanje-Etažno (na struju) U ponudi je svetao stan u neposrednoj blizini... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/2 spratova

Prodaja seoskog domaćinstva

Žiljci, BRUS, Brus

Seosko domaćinstvo na putu za Kopaonik u Žiljcima pogodno za seoski turizam, cena po dogovoru. više

80€ (0 €/m²)

  • 3 soba
  • 117m²
  • Prizemlje

Prodaja lokala Novi Sad – Lokali na Telepu od 30 do 191 m², odlična lokacij

Telep, Novi Sad

Prodaja lokala Novi Sad – Na odličnoj lokaciji na Telepu u ponudi su lokali različitih kvadratura od 30 m² do 191 m², idealni za različite vrste... više

145.615€ (2 696 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje

Vlasnik prodaje stan ,blok 70 a, Savski Kej

Savski Kej, Novi Beograd, Beograd

Vlasnik prodaje odlican stan na izuzetnoj lokaciji ,blok 70 A ,Novi Beograd ,67 kvm ,uknjizen,odmah useljiv. više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

208.821€ (3 314 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 1/8 spratova

Zlatibor - Gajevi ID#1545

Gajevi, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaji dva placa koji se nalaze na perspektivnoj i atraktivnoj lokaciji Zlatibora. Isti se nalazi u neposrednoj blizini novoizgrađenog kružnog... više

143.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac površine 1817m2. Plac se nalazi n...

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju plac površine 1817m2. Plac se nalazi na levoj obali reke Morave u opstini Merošina. Prilaz placu je asfaltirani put. više

11.000€ (6 €/m²)

  • 1817m²