Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9981 oglasa

Prodajem dvoiposoban stan Novi Sad-Rotkvarija

Rotkvarija, Novi Sad

Prodajem dvoiposoban stan 51m2. Stan se sastoji se od dnevnog boravka i još dve spavaće sobe,poseduje terasu kao i pripadajuću ostavu u podrumu. Nalazi... više

152.000€ (2 980 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 1/5 spratova

Prodaje se 3.0 stan 82m2 Mirijevo Zvezdara 155000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće... više

165.000€ (2 012 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova

Četvorosoban stan 98m2, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 98m2 u samom centru grada sa prelepim pogledom na pešačku zonu, Marger, Pravni fakultet... Stan se nalazi na petom... više

170.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 5/15 spratova

Prodajem domacinstvo u Velikim Creljenima

Lazarevac, Beograd

Na prodaju domaćinstvo u Velikim Crljenima. Sastoji se iz tri useljive kuće ukupne površine 190m2,pomoćnih objekata,garaže,dvorište komplet... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²

Poslovno stambeni prostor

Brezanski put, Pozarevac, Požarevac

200 kvadrata prostor za skladistenje,velikoprodaju,proizvodnju, 200 kvadrata stambenog prostora na spratu, na 8 ari placa.legalizocano ,1/1... više

130.000€ (313 €/m²)

  • Garsonjera
  • 415m²
  • Nisko prizemlje/1 spratova

Luks kuće, 6 stambnih jedinica, dva objekta, 4 parking mesta, poslovni prostor

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju dve luksuzne kuće u izgradnji, strukture Po+P+II. Kuće će biti funkionalno i moderno urađene po visokim standardima i od najkvalitetnijih... više

600.000€ (1 000 €/m²)

  • 600m²
  • Prizemlje/2 spratova

KUĆA U NASELJU ILIĆEVO, 120 000 EVRA

Ilićevo, Kragujevac

Prodaje se uknjižena kuća na dva sprata, polunameštena, smeštena u mirnom i porodičnom naselju Ilićevo. Objekat poseduje prijatnu baštu, idealnu... više

120.000€ (952 €/m²)

  • 126m²
  • 2/2 spratova

Prodaje se porodična kuća u Sremskim Karlovcima

Dudara, Sremski Karlovci

Ukupna površina kuće je 200 m², na placu od 409 m². Kuća ima dva sprata, funkcionalno je organizovana i pogodna za porodični život ili kao investicija... više

210.000€ (1 050 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Oštreljska, 214m2

Zvezdarska šuma, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Oštreljska kuća, 4.0, 214m2, terasa, lođa, SU+PR+PK, grejanje na struju ili čvrsta goriva (drva ili piljevina),... više

330.000€ (1 542 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje

3.0, Stan u kući, Gornjomatejevačka

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u kući na odličnoj lokaciji na Panteleju. Stan je po strukturi trosoban, površine 97 m2. Sastoji... više

144.000€ (1 484 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Useljiv dvosoban stan, Vašarište

Vašarište, Jagodina

Polunamešten stan u neposrednoj blizini škole sa odličnom povezanošću sa centrom grada. Stan nije useljavan. Stan poseduje jednu spavaću sobu,... više

83.500€ (1 368 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 2/7 spratova

Voždovačka crkva - Vitanovačka 21kvm

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Garsonjera na odličnoj lokaciji u novijoj zgradi, u blizini Voždovačke crkve. Prostorije: hodnik, soba sa ugradnom kuhinjom i kupatilo. Ima... više

89.500€ (4 261 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova