Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9981 oglasa

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića , Kuća, 300m2, 350000 EUR

Kneževac, Beograd

Na prodaju lepa porodična kuća u Kneževcu, u bivšoj Kneževačkoj ulici, sada Miloša Bogićevića. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini autobuskog... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²

Porodična kuća u Subotici-odlična lokacija,odmah useljiva

Subotica

HITNA PRODAJA – PORODIČNA KUĆA! Subotica, Dudova Šuma Na prodaju porodična kuća sa potkrovljem površine 117m², na placu od 142m². Kuća je odmah... više

84.000€ (717 €/m²)

  • 117m²

Prodajem polovinu kuce sa sopstvenim dvoristem

Petrovaradin, Novi Sad

Prodajem stan u kući 68m2 sa tavanom i dve nusprostorije,kuća je komplet renovirana prodaje se komplet nameštena. Blizina škoke,pijace i autobuske... više

76.000€ (1 117 €/m²)

  • 68m²

Kuca ili apartman Bački Petrovac

Bački Petrovac

Pametan izbor za stanovanje ili nastavak višegodišnjeg apartmanskog poslovanja uz stalne klijente. U ponudi su dve ekskluzivne kuće sa bazenom... više

390.000€ (1 407 €/m²)

  • 277m²

Retka prilika-prodaja kuce u Novom Sadu

Telep, Novi Sad

Retka prilika za kupovinu kuce u ulici Milana Savica. Kuca idealna za porodicno stanovanje sa mogucnoscu izgradnje bazena, garaza plus tri parking... više

635.000€ (2 116 €/m²)

  • 300m²

Okolno mesto, Dobri Do, -, Kuća, 100m2, 60000 EUR

Dobri Do, Smederevo

Seosko imanje između Smedereva i Smederevske Palanke, površine 1ha i 70a, većim delom ograđeno. Na placu se nalazi kuća površine 100m2 za koju... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²

Na prodaju plac u Čalijama, 201m2

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u naselju Čalije ukupne površine 201m2, na odličnoj lokacij, u blizini mnogih infrastrukturnih sadržaja. Plac je gradsko građevinsko... više

63.000€ (313 €/m²)

  • 201m²

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća u Kamenici 131 m2, plac 55,26 ara

Kamenica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kamenici, površine 131 m2. Na placu površine 55,26 ari, nalazi se useljiva kuća, koja se sastoji od hodnika, dve sobe, dnevnog... više

47.000€ (358 €/m²)

  • 131m²
  • Prizemlje

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 2.0, 35m2, 94500EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131326, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

94.500€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Batajnica, Brodska, 3.0, 60m2, 162000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131324, PR/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice... više

162.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

Zemun, Batajnica, Brodska, 2.0, 58m2, 156600EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131325, II/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice... više

156.600€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova