Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9982 oglasa

Čukarica, Železnik, Svete Milutinovića, 4.5, 134m2, 294800EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 65875, I/III, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Vise informacija... više

294.800€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 134m²
  • 1/3 spratova

Palilula, Karaburma, Milorada Dimitrijevića , 2.0, 51m2, 230000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjizen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez... više

230.000€ (4 509 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Adice, , 5.0, 209m2, 250000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 104546, spratna, 1, klima, telefon, terasa, garaza, parking, tavan. Sredjena porodicna kuca sa lepim dvoristem. Vise informacija... više

250.000€ (1 196 €/m²)

  • 209m²

Palilula, Kotež, Olge Jovičić, 5.0, 100m2, 180000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaca soba, kupatilo i dnevna soba... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Veternik, Koledarska, 7a, 95000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 107722, uknjizen. Prodaje se plac od 723m2 u Veterniku, lociran u ulici Koeldarska, neposrednoj blizini kruznog toka. Ovaj plac... više

95.000€ (135 €/m²)

  • 700m²

Palilula, Borča, Pergamonska, 4.5, 360m2, 350000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 105875, 5.5a, spratna, pr + vp, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta. Sa pomocnim prostorijama ima oko 500m2, 2 sredjena stana... više

350.000€ (972 €/m²)

  • 360m²

Čukarica, Ostružnica, zabran, 21a, 84500EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 106645, struja, uknjizen, deljiv. prodaje se plac u Ostruznici. Dozvoljena gradnja.Plac je gradsko gradjevinsko zemljiste. Pored... više

84.500€ (40 €/m²)

  • 2100m²

Čukarica, Ostružnica, zabran, 31a, 123100EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 106644, struja, uknjizen. Prodaje se plac u Ostruznici, dozvoljena gradnja. Ima struje, vode, gasovod prolazi pored parcele.... više

123.100€ (39 €/m²)

  • 3100m²

Rakovica, Labudovo brdo, , 2.5, 84m2, 210000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 15/15 spratova

Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića , 2.0, 58m2, 185000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.***... više

185.000€ (3 189 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²

Surčin, Dobanovci, Prvomajska, 64a, 256000EUR

Dobanovci, Beograd

Agencijski ID: 106428, plac. Industrijska zona + gradjevinska. Plac je prvi do puta,ulice asfatirane. Na odlicnoj poziciji na samo 100m od nove... više

256.000€ (40 €/m²)

  • 6400m²

Palilula, Hala Pionir, Miše Vujića, 3.0, 83m2, 237500EUR

Hala Pionir, Beograd

Agencijski ID: 108108, III/III, klima, lift, telefon, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Povrsina stana sa terasom je 83m2 a uknjizeno je 68m2.... više

237.500€ (2 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3/3 spratova