Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9982 oglasa

Sopot, Đurinci, Ljubivoja Gajića, 66a, 110000EUR

Đurinci, Beograd

Agencijski ID: 104574, struja, uknjizen, plac. Prodaju se tri placa ,jedan pored drugog,prvi do ulice je ravan,pored ulice,asfalta. Pored placa... više

110.000€ (16 €/m²)

  • 6600m²

Rakovica, Miljakovac, Borska, 3.0, 79m2, 199000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 105943, I/V, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava,... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Makiš, , 42a, 209100EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 106643, struja, uknjizen, njiva. Prodaje se plac u blizini restorana Mika Alas na Makisu. Prilaz je direktno sa starog Obrenovackog... više

209.100€ (49 €/m²)

  • 4200m²

Čukarica, Makiš, Stari obrenovacki , 20a, 100000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 105221, struja, uknjizen, deljiv. Prodaju se gradjevinske parcele UKUPNE povrsine 43 ari koje se nalaze u Makisu. Mogu da se... više

100.000€ (50 €/m²)

  • 2000m²

Novi Sad, Telep, Jovana Bijelića, 48m2, 64800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 107726, PR/, izlog, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

64.800€ (1 350 €/m²)

  • 48m²

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 245m2, 230000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 107365, 2.4a, terasa, vertikala. Prodaje se kuca, Veternicka rampa, 245m kv., plac 216m kv., uknjizen, grejanje gas, cena 250000,00... više

230.000€ (938 €/m²)

  • 245m²

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 4.0, 95m2, 120000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 70275, III/III, dupleks, terasa(2), renoviran, parking. Stan se prodaje sa kompletnim namestajem. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

120.000€ (1 263 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 3/3 spratova

Valjevo, Divčibare, , 0.5, 35m2, 75000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 107585, PR/II, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, parking. Apartman u najlepsem delu Divcibara. Rok useljenja... više

75.000€ (2 142 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 1.0, 24m2, 70100EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 107565, PR/, izlog, klima, renoviran, fasada dobra, lokal. U ponudi je lokal u TC Titanik u Zarkovu. Na dosta prometnom mestu.... više

70.100€ (2 920 €/m²)

  • 24m²

Rakovica, Miljakovac, Stanka Paunovica Veljka, 4.0, 108m2, 205000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 108008, PR/, dupleks, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum. Izuzetno... više

205.000€ (1 898 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²

Novi Sad, Novo Naselje, Todora Jovanovića Toze, 2.0, 58m2, 140000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 107291, II/, lift, telefon, terasa, uknjizen, tavan, ostava. Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno cetiri. Na petom spratu... više

140.000€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Tršćanska, 2.0, 50m2, 140000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 107759, PR/, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

140.000€ (2 800 €/m²)

  • 50m²