Za upit nekretnine Jagodina pronađeno 879 oglasa

Jednosoban stan u centru

Centar, Jagodina

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je... više

34.000€ (1 259 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Veliki plac sa vikendicom u naselju Sarina Međa

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju je prostran plac površine 21,12 ari u mirnom i lepom naselju Sarina Međa, idealno pozicioniran kako za izgradnju porodične kuće,... više

42.240€ (1 408 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

PRODAJE SE NAMEŠTEN STAN U LUKSUZNOM KOMPLEKSU

Akva Park, Jagodina

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne... više

91.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 4/5 spratova

Plac u Rakitovu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Pravougaoni plac u Rakitovu na 2km od centra Jagodine. Plac je idealan za izgradnju vikendice. više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gradjevinsko zemljište veće površine sa poslovnim objektima na glavnom putu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Retko u ponudi,vece gradjevinsko zemljište od 1500 m2 ,sa upotrebnom dozvolom za uknjižene objekte u bruto površini preko 1000 m2 ,sa industrijskom... više

85.000€ (85 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

21.340€ (1 255 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Vikendica na 341, 21 ar placa

Lozovik, Okolina, Jagodina

Vikendica na 3,412 hektara zemlje. Objekat ima 32m2. Mogucnosti su velike, pogledajte! više

42.000€ (2 100 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Kuća od 120m2 u naselju Kupusara na 7.39a placa

Kupusara, Jagodina

Kuća u naselju Kupusara ukupne površine 120m2. Sastoji se od 3 sobe, 3 kupatila, kuhinje i ostave. Mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju... više

82.000€ (683 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

114.390€ (1 505 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 2/5 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

103.905€ (1 505 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/5 spratova

Odlična kuća, novija gradnja

Trnava, Jagodina

*Gas prošao pored kuće *Kuća se nalazi na glavnom putu, odličan prilaz placu i kući *Kuća je useljiva i u super stanju više

120.000€ (400 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova

Kuća na 3 nivoa

Levač, Jagodina

Kuća sa garažom 64m2 i pomoćnim objektom 43m2 U prizemlju je odrađen laminat, na spratu parket! Nezavršeno potkrovlje više

110.000€ (550 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova