Za upit nekretnine Jagodina pronađeno 883 oglasa

Na prodaju stan u srcu grada – sve bukvalno pred vašim vratima!

Centar, Jagodina

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja... više

81.184€ (1 623 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 9/9 spratova

Stambeno poslovni objekat u glavnoj ulici u Jagodini

Širi centar, Jagodina

Ovakva ponuda se retko pojavljuje na tržištu nekretnina. U pitanju je stambeno - poslovni objekat koji se sastoji iz: - lokala površine 40m2... više

230.000€ (954 €/m²)

  • 241m²
  • /2 spratova

Manja, prizemna kuća

Dimitrija Tucovića, Jagodina

Manja, prizemna kuća strukture dvosobnog stana. Sastoji se od ulaznog hola, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase.... više

60.000€ (1 304 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Prizemna vikendica sa velikim placem

Kovačevac, Okolina, Jagodina

Prizemna vikendica sa prelepim dvorištem.Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom , kupatila i ostave.Na samom placu se nalazi dosta voćki i to:... više

55.000€ (846 €/m²)

  • 65m²
  • /1 spratova

Seosko domacinstvo na 58 ari placa Ribare kod Jagodine

Ribare, Okolina, Jagodina

Jedinstvena ponuda. Prelepa velika parcela od 58,09 ari u samom centru sela Ribare, nedaleko od Jagodine.. Na placu je stari objekat za rušenje... više

59.500€ (793 €/m²)

  • 75m²
  • 1/1 spratova

Građevinsko zemljište u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

Na prodaju zemljište površine 127 ari. Pogodno za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona, skladišta itd. Okvirne dimenzije parcele su... više

127.000€ (9 €/m²)

  • 12705m²

Odlicna kuca sa placem u mirnom kraju

Voljavče, Okolina, Jagodina

Kuća u mirnom delu Jagodine, na periferiji grada. Prizemlje sređeno, od prostorija dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, letnja... više

115.000€ (460 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poslovni prostor u 2 nivoa

Centar, Jagodina

U prizemlju je lokal završen,može da se koristi i podrumski prostor,ali mora da se završi kao i potkrovlje. Odličan prostor za restoran ili... više

80.000€ (800 €/m²)

  • 100m²
  • /2 spratova

Kuća sa poslovnim prostorom

Kolonija, Jagodina

Stambeni deo oko 100m2, ostatak čini poslovni prostor. Spoljne stepenice za ulazak u stambeni deo! Kuća se sastoji od komfornog dnevnog boravka... više

125.000€ (625 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA! Kuća na ODLIČNOJ lokaciji – idealna za stanov

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Kuća sa garažom- useljiva

Centar, Jagodina

* karatavan, plac je lep izlazi na dve ulice * garaža 20m2, podrum 40m2 više

160.000€ (1 290 €/m²)

  • 124m²
  • /1 spratova

Odlična kuća, novija gradnja

Trnava, Jagodina

*Gas prošao pored kuće *Kuća se nalazi na glavnom putu, odličan prilaz placu i kući *Kuća je useljiva i u super stanju više

120.000€ (400 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova