Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 2

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1/7 spratova

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

21.340€ (1 255 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Stan u centru Jagodine-spreman za život ili izdavanje

Centar, Jagodina

Tražite stan bez ulaganja, na top lokaciji? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju jednosoban, funkcionalan stan u centru Jagodine, smešten u prizemlju... više

48.000€ (1 066 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 2/7 spratova

Centar, Jagodina

34.092€ (1 262 €/m²)

  • 27m²
  • .sprat

Na prodaju – nov, neuseljavan dvosoban stan sa garažnim mestom!

Centar, Jagodina

U ponudi je moderan i funkcionalan stan površine 56 m², smešten u prizemlju nove zgrade na odličnoj lokaciji. Stan je potpuno nov i nikada... više

115.000€ (2 053 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

105.900€ (1 512 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 4/5 spratova

Plac u širem centru Jagodine, 3.85a

Širi centar, Jagodina

Na prodaju plac u Jagodini, u širem centru grada. Plac je uzak i dugačak, što ga čini pogodnim za različite namene u skladu sa vašim potrebama.... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Renoviran stan u kući

Širi centar, Jagodina

Idealno za izdavanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.U cenu ulazi kompletan nameštaj.... više

70.000€ (1 076 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u širem centru na prodaju

Širi centar, Jagodina

Kuća u osnovi 110m2, bruto površina 220m2. Kuća ima 9 soba i 4 kupatila. u prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i dve spavaće sobe i kupatilom.... više

150.000€ (657 €/m²)

  • 228m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja stana – Najbolja lokacija! Idealno za porodicu i investiciju

Širi centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan... više

60.000€ (967 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 6/6 spratova

Prodaje se stan 71 m² u Jagodini – odlična lokacija, sa prelepim pogledom

Širi centar, Jagodina

Na prodaju komforan i funkcionalan stan površine 71 m², smešten u blizini svih važnih sadržaja Stan je moguće kupiti na kredit! Struktura... više

90.000€ (1 267 €/m²)

  • soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova