Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

U srcu grada — stan koji ima sve! Stan sa garažom!

Centar, Jagodina

Zamislite da živite tamo gde sve imate na dohvat ruke — kafiće, prodavnice, šetališta… baš u strogom centru grada! Ovaj trosoban stan od 79m²... više

118.000€ (1 493 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 3/7 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

111.840€ (1 511 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Potreban Vam je prostor koji je idealan za sve vrste kako ugostiteljske, tako i prodajne delatnosti. Upravo smo takvu nekretninu dobili. Lokal,... više

110.000€ (1 428 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stanovi u izgradnji - GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/7 spratova

Kompletno renoviran stan u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni... više

85.000€ (1 287 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 4/5 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed... više

59.520€ (1 526 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

26.828€ (1 277 €/m²)

  • 21m²
  • .sprat

Kuća - 4 stambene jedinice

Centar, Jagodina

Legalizovana komforna kuća u centru grada. Ima 4 zasebna stambena dela. U okviru kuće i lokal. Moze zamena za stan u Jagodini i doplatu. 065/8222-442... više

135.000€ (613 €/m²)

  • 220m²
  • /1 spratova

Dobra kuća kod Pijace

Centar, Jagodina

Očuvana kuća u blizini pijace,PVC stolarija,laminat,legalizovana. više

100.000€ (729 €/m²)

  • 137m²
  • /1 spratova

Centar, Jagodina

141.750€ (1 507 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • 1/5 spratova