Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Dvosoban stan na super lokaciji

Širi centar, Jagodina

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Kuća po ceni jednosobnog stana!

Širi centar, Jagodina

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi... više

50.000€ (666 €/m²)

  • 75m²
  • .sprat

Tri garsonjere idealne za izdavanje

Širi centar, Jagodina

Tri garsonjere idealne za izdavanje (stan u kući) Svaka garsonjera ima oko 30-tak m2. Kompletno nameštene Zakažite razgledanje u terminu koji... više

79.000€ (887 €/m²)

  • Garsonjera
  • 89m²
  • Prizemlje

Retko u ponudi!Plac sa starom kućom i infrastrukturom

Širi centar, Jagodina

Na prodaju plac sa postojećim kućama na izuzetnoj lokaciji u Jagodini, u neposrednoj blizini Aqua parka. Lokacija je izuzetno atraktivna i pogodna... više

75.000€ (914 €/m²)

  • 82m²
  • .sprat

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.430€ (1 457 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 3/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1/5 spratova

Kompletno renoviran lokal

Širi centar, Jagodina

Na dobroj lokaciji, idealno za kladionicu. Aluminijumska spoljna stolarija, ventilacija u lokalu, jedan mokri cvor, kotao na gas. više

110.000€ (1 100 €/m²)

  • 100m²
  • /1 spratova